Povezane vesti

Šešelj: U Hag dobrovoljno ne idem! Jedino ako me izruči naprednjački režim i Aleksandar Vučić!

Šešelj: U Hag dobrovoljno ne idem! Jedino ako me izruči naprednjački režim i Aleksandar Vučić!

Pravda 20.09.2017
- Dobrovoljno ne idem u Hag, jedino ako me isporuči naprednjački režim i Aleksandar Vučić, izjavio je danas narodni poslanik i šef Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj povodom poziva iz Haškog tribunala da prisustvuje pretresu i završnoj… »
Šešelj: U Hag ne idem

Šešelj: U Hag ne idem

Danas 20.09.2017
Dobrovoljno ne idem u Hag, jedino ako me isporuči naprednjački režim i Aleksandar Vučić, izjavio je danas narodni poslanik i šef Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj povodom poziva iz Haškog tribunala da prisustvuje pretresu i završnoj reči… »
Šešelj: U Hag samo ako me isporuče

Šešelj: U Hag samo ako me isporuče

Mondo 20.09.2017
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj izjavio je danas da dobrovoljno neće ići u Hag na žalbeni pretres. Foto: Mondo/ Goran Sivački "Dobrovoljno ne idem osim ako me isporuči naprednjački režim, ako me isporuči (predsednik… »
Šešelj: U Hag idem samo ako me nateraju

Šešelj: U Hag idem samo ako me nateraju

Večernje novosti 20.09.2017
Na konferenciji za novinare održanoj tokom petog vanrednog zasedanja Narodne skupštine, lider SRS je rekao da nakon 12 godina provedenih u Hagu on neće dobrovoljno ponovo ići u tribunal. Lider SRS Vojislav Šešelj rekao je da je na poziv žalbenog… »

Vesti dana »