Povezane vesti

Vujoševiću odstranjen nožni prst zbog gangrene

Vujoševiću odstranjen nožni prst zbog gangrene

Večernje novosti 20.09.2017
Trofejnom strategu odstranjen je domali prst na levoj nozi kako ne bi došlo do veće opasnosti. NAJTROFEJNIJI trener u istoriji Partizana i selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Duško Vujošević u sredu ujutro je uspešno operisan u… »
Nije moglo drugačije: Vujoševiću amputiran prst i odmah se oglasio posle operacije

Nije moglo drugačije: Vujoševiću amputiran prst i odmah se oglasio posle operacije

Hot sport 20.09.2017
Bolest je uzela maha i drugačiji ishod nije se ni mogao očekivati. Trofejni košarkaški trener Duško Vujošević rekao je danas da su mu lekari amputirali domali prst na levoj nozi kako se zdravstvena situacija ne bi pogoršala zbog gangrene. –… »
Vujošević za Blicsport: Odsekli su mi prst na nozi, doktorima sam zahvalan na brizi

Vujošević za Blicsport: Odsekli su mi prst na nozi, doktorima sam zahvalan na brizi

Sportal blic 20.09.2017
Trofejni košarkaški trener Duško Vujošević prolazi kroz teške zdravstvene probleme proteklih meseci, a tokom ove srede javio se Blicsportu i otkrio da su mu lekari hirurškim putem uklonili domali prst na levoj nozi. Foto: screenshot Duško… »

Vesti dana »