Povezane vesti

Cvitanović posle napada: Neka slobodno pucaju na mene, moj život je čist kao suza

Cvitanović posle napada: Neka slobodno pucaju na mene, moj život je čist kao suza

Večernje novosti 21.09.2017
Živim za fudbal. Ako neko želi da mi oduzme život, neka izvadi pištolj i puca u mene, kaže trener Dinama Mario Cvitanović. TRENER zagrebačkog Dinama Mario Cvitanović, dan nakon što su ga dvojica maskiranih napadača pretukla ispred stana, pojavio… »
Trener Dinama: Neka slobodno pucaju na mene!

Trener Dinama: Neka slobodno pucaju na mene!

Hot sport 21.09.2017
Posle skandala u kom je napadnut trener zagrebačkog Dinama Mario Cvitanović, oglasio se sam trener kome su napadači bejzbol palicama polomili ruku. Šef stručnog štaba modrih je istakao da je u privatnom životu čist i da ne zna zbog čega je… »
Trener Dinama posle napada: Pucajte, slobodno!

Trener Dinama posle napada: Pucajte, slobodno!

Mondo 21.09.2017
"Moj privatni život je apsolutno čist kao suza", rekao je Mario Cvitanović, kojeg su dvojica maskiranih muškaraca pretukla palicama. Foto: MN Press Trener fudbalskog kluba Dinamo iz Zagreba Mario Cvitanović rekao je u četvrtak, dva dana nakon što… »
Pretučeni trener Dinama obratio se hrvatskoj javnosti

Pretučeni trener Dinama obratio se hrvatskoj javnosti

Sportske.net 21.09.2017
Hrvatsku i region juče je šokirala informacija da je trener zagrebačkog Dinama pretučen palicama od strane dvojice maskiranih napadača. Danas je Cvitanović izašao pred novinare i uputio jasnu poruku. I pored svega što mu se juče desilo, Mario… »
Skandal u Hrvatskoj: Trener Dinama prebijen u Zagrebu

Skandal u Hrvatskoj: Trener Dinama prebijen u Zagrebu

Vesti online 21.09.2017
Nakon što je na prvog čoveka zagrebačkog Dinama Zdravka Mamića pucano iz vatrenog oružja pre nekoliko nedelja desio se novi incident u kom je žrtva jedan od predstavnika hrvatskog fudbalskog velikana. Naime, trenera “modrih” Maria Cvitanovića… »
Palicama tukli Cvitanovića, trenera Dinamo Zagreba (video)

Palicama tukli Cvitanovića, trenera Dinamo Zagreba (video)

Dnevnik 21.09.2017
ZAGREB: Dvojica maskiranih napadača napali su, nakon utakmice "Dinama" u hrvatskom kupu, trenera zagrebačkog kluba Marija Cvitanovića i povredili ga, prenosi hrvatski mediji. Trener "Dinama" napadnut je palicama ispred ulaza u stan. Nakon napada… »
Bruka u Hrvatskoj: Novi napad na Dinamo: Trener brutalno pretučen

Bruka u Hrvatskoj: Novi napad na Dinamo: Trener brutalno pretučen

Sportal blic 20.09.2017
Užas u Hrvatskoj... Trener Dinama iz Zagreba, Mario Cvitanović pretučen je u Zagrebu ispred njegovog stana. Foto: screenshot Mario Cvitanović On je posle utakmice Kupa Hrvatske između Imbriovca i “modrih” (6:0) završio u bolnici. Cvitanovića su… »
Brutalno pretučen trener Dinama: Maskirani napadači palicom naneli teške povrede Cvitanoviću

Brutalno pretučen trener Dinama: Maskirani napadači palicom naneli teške povrede Cvitanoviću

Večernje novosti 20.09.2017
U saopštenju kluba se kaže da je napad mogao da završi sa tragičnim posledicama, a nezvanično se saznaje da su lekari ocenili da je mogao biti i ubijen da su napadači nastavili sa udaranjem palicom. OD STALNOG DOPISNIKA: ZAGREB Dva maskirana napada… »

Vesti dana »