Povezane vesti

KRIK: Vulin nam rekao da je unosio po 9.000 evra u zemlju

KRIK: Vulin nam rekao da je unosio po 9.000 evra u zemlju

N1 Info 21.09.2017
Unosio sam devet po devet hiljada evra - tako ministar odbrane Aleksandar Vulin odgovara na pitanje KRIK-a kako je u Srbiju dospelo 205.000 evra potrebnih za kupovinu stana a za koje Vulin tvrdi da je pozajmio od suprugine tetke iz Kanade. Novinarka… »
Afera Vulin - kako je ministar u zemlju uneo 205.000 evra

Afera Vulin - kako je ministar u zemlju uneo 205.000 evra

N1 Info 21.09.2017
Četvrti dan - priča o novcu kojim je ministar odbrane Aleksandar Vulin kupio stan, za koji kaže da ga je dobio od tetke iz Kanade, jedna je od glavnih tema u medijima. Prvi put, ministar Vulin danas je govorio za KRIK o tome kako je pozajmicu za stan… »
Vulin: Novac za stan sam uneo u zemlju poštujući zakon

Vulin: Novac za stan sam uneo u zemlju poštujući zakon

Politika 21.09.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je danas da je u Srbiju unosio „9.000 evra po 9.000” od 205.000 evra koje je dobio iz Kanade za kupovinu stana u Beogradu, prenosi Mreža za istraživanje korupcije i kriminala (Krik). Ministar je tokom posete… »
(Video) Evo kako nas Vulin pravi budalama: Devet po 9.000 evra, 23 posete Kanadi, 20.000 troškova, ludilo...

(Video) Evo kako nas Vulin pravi budalama: Devet po 9.000 evra, 23 posete Kanadi, 20.000 troškova, ludilo...

Kurir 21.09.2017
U pokušaju da opravda iznos od 205.000 evra u kešu, koji mu je za kupovinu stana na Zvezdari navodno dala tetka iz Kanade, ministar odbrane Aleksandar Vulin skočio je sam sebi u stomak izjavivši da je novac u Srbiju uneo neprimetno, i to u delovima po… »
Georgiev: Vulin se zapetljao kao pile u kučine

Georgiev: Vulin se zapetljao kao pile u kučine

N1 Info 21.09.2017
Odgovori ministra odbrane Aleksandra Vulina o poreklu 205.000 evra koje je navodno pozajmio od suprugine tetke za kupovinu stana, samo otvaraju nova pitanja i sumnje u vezi sa tim slučajem, ocenili su u Danu uživo TV N1 novinarka KRIK-a Bojana Pavlović… »
Vulin 23 puta putovao iz Kanade u Srbiju da bi preneo tetkine pare?

Vulin 23 puta putovao iz Kanade u Srbiju da bi preneo tetkine pare?

Radio 021 21.09.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je kako je u Srbiju nezapaženo uneo tetkinih 205.000 hiljada evra - u delovima po 9.000, čime je izbegao da suma bude prijavljena carini, objavila je Mreža za istraživanje kriminala i korupcije Krik. Ukoliko je… »
Afera "tetka": Verujete li da je ministar Vulin više od 22 puta posetio Kanadu?

Afera "tetka": Verujete li da je ministar Vulin više od 22 puta posetio Kanadu?

Pravda 21.09.2017
- Unosio sam devet po devet hiljada evra - tako ministar odbrane Aleksandar Vulin odgovara na pitanje KRIK-a kako je u Srbiju dospelo 205.000 evra potrebnih za kupovinu stana a za koje Vulin tvrdi da je pozajmio od suprugine tetke iz Kanade. Novinarka… »
Agencija: Zatvoren "predmet Vulin"

Agencija: Zatvoren "predmet Vulin"

Danas 21.09.2017
Direktorka Agencije za borbu protiv korupcije Majda Kršikapa izjavila je danas da Agencija neće dalje postupati u slučaju ministra odbrane Aleksandra Vulina, odnosno njegove kupovine stana, niti će komentarisati odluku nadležnog tužilaštva o tom… »
Agencija za borbu protiv korupcije: Zatvorili smo slučaj Vulinovog stana

Agencija za borbu protiv korupcije: Zatvorili smo slučaj Vulinovog stana

SEEbiz 21.09.2017
BEOGRAD - Direktorka Agencija za borbu protiv korupcije Majda Kršikapa izjavila je danas da je Agencija u slučaju stana ministra Aleksandra Vulina uradila sve što je u njenoj nadležnosti i da ona neće da komentariše odluku tužilaštva koje je… »
Vulin za KRIK: Unosio sam po 9.000 evra u zemlju!

Vulin za KRIK: Unosio sam po 9.000 evra u zemlju!

Kurir 21.09.2017
Unosio sam devet po 9.000 evra - tako ministar odbrane Aleksandar Vulin odgovara na pitanje KRIK-a kako je u Srbiju dospelo 205.000 evra potrebnih za kupovinu stana a za koje Vulin tvrdi da je pozajmio od suprugine tetke iz Kanade. Novinarka KRIK-a Bojana… »
"Slučaj Vulin i tetka iz Kanade"

"Slučaj Vulin i tetka iz Kanade"

Mondo 21.09.2017
Izjava ministra Aleksandra Vulina da je stan od 200.000 evra kupio novcem koji mu je dala tetka iz Kanade izaziva veliku pažnju javnosti. Evo šta je rekao na pitanje kako je uneo taj novac i šta kažu u Agenciji za borbu protiv korupcije. Foto: tanjug/… »
Vulin: Ko kaže da nisam unosio u zemlju 9.000 po 9.000 evra

Vulin: Ko kaže da nisam unosio u zemlju 9.000 po 9.000 evra

Insajder 21.09.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je kako je u Srbiju nezapaženo uneo tetkinih 205.000 evra – u delovima po 9.000 čime je izbegao da suma bude prijavljena carini, piše KRIK. Ministar odbrane pokušao je da izbegne novinarska pitanja tokom… »
U Srbiji 4.000 izbeglica

U Srbiji 4.000 izbeglica

Danas 21.09.2017
U Srbiji trenutno boravi neљto manje od 4.000 izbeglica, od kojih je najveжi deo zbrinut i smeљten u civilizovanim uslovima, a oko 400 njihove dece ide u љkole, uиe jezik i uиe da piљu, izjavio je danas ministar odbrane Aleksandar Vulin. U Srbiji… »
Ministre vuline, bruko: Objasni odakle ti pare za stan

Ministre vuline, bruko: Objasni odakle ti pare za stan

Kurir 21.09.2017
Stevan Dojčinović, glavni urednik Krika, najavljuje tužbu protiv Aleksandra Vulina i objašnjava da je ministar krenuo u brutalan i vulgaran napad na njega jer nije dokazao odakle mu 205.000 evra za kupovinu stana. Da podsetimo, Krik je objavio da je… »
Agencija: Slučaj Vulin zatvoren, bez komentara na tužilaštvo

Agencija: Slučaj Vulin zatvoren, bez komentara na tužilaštvo

N1 Info 21.09.2017
Direktorka Agencije za borbu protiv korupcije Majda Kršikapa rekla je da Agencija neće dalje postupati u slučaju ministra odbrane Aleksandra Vulina, odnosno njegove kupovine stana, niti će komentarisati odluku nadležnog tužilaštva o tom postupku… »
Vulin: Ko vam kaže da nije preneto devet po 9.000 evra po zakonu za stan?

Vulin: Ko vam kaže da nije preneto devet po 9.000 evra po zakonu za stan?

Blic 21.09.2017
Ministar odbrane Aleksandar Vulin rekao je kako je u Srbiju nezapaženo uneo tetkinih 205.000 hiljada evra – u delovima po 9.000, čime je izbegao da suma bude prijavljena carini, objavio je KRIK. Ukoliko je ovo tačno, piše KRIK, Vulin je morao čak… »
"Narkoman" protiv tetke iz Kanade

"Narkoman" protiv tetke iz Kanade

Vesti online 21.09.2017
Poznato je da je tetka omiljena rođaka kod Srba. Ćuška vam džeparac kada vam ga roditelji uskraćuju, korisna je i za izbegavanje opasnih situacija (čuveno "samo tetki da odnesem lek" iz Balkan ekspresa ), ali u poslednje vreme tetka je dobar izgovor… »
Vulin: Stan sam kupio legalno

Vulin: Stan sam kupio legalno

Večernje novosti 20.09.2017
Ministar Vulin povodom navoda KRIK o njegovoj imovini. MINISTAR odbrane Aleksandar Vulin odbacio je u sredu optužbe Mreže za istraživanje kriminala i korupcije (KRIK) da je novac za kupovinu stana u Beogradu nelegalno stekao i rekao da mu je pri… »

Vesti dana »