Povezane vesti

Tramp potvrdio da je prihvatio Vučićev poziv i da želi da dođe u Srbiju (foto)

Tramp potvrdio da je prihvatio Vučićev poziv i da želi da dođe u Srbiju (foto)

Press 21.09.2017
Vučić je kazao da se na sinoćnjem prijemu američkog predsednika i njegove supruge za lidere koji se nalaze u Njujorku povodom održavanja Generalne skupštine UN, čak četiri puta rukovao sa Trampom, sa kojim je, čini mu se, duže od drugih imao… »
Trampov dolazak dobra vest za Srbiju

Trampov dolazak dobra vest za Srbiju

Danas 21.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa američkim predsednikom Donaldom Trampom preksinoć na prijemu koji je Tramp organizovao u Njujorku tokom zasedanja Generalne skupštine UN i predsednik SAD prihvatio je Vučićev poziv da poseti Srbiju… »
Marković: Hoće li Tramp stići pre migova?

Marković: Hoće li Tramp stići pre migova?

Vesti online 21.09.2017
Aleksandar Vučić susreo se u Njujorku sa predsednikom SAD Donaldom Trampom i najavio njegov dolazak u Srbiju 2018. godine. Viktor Marković iz Njuz neta podseća da je obećan i dolazak migova u Srbiju, pa se to nije desilo, ali da postoji mogućnost da… »
Vučić: Realno je da Donald Tramp poseti Srbiju tokom 2018. godine

Vučić: Realno je da Donald Tramp poseti Srbiju tokom 2018. godine

Nova ekonomija 21.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je realno da predsednik SAD Donald Tramp poseti Srbiju tokom 2018. godine. "Mislim da je realno da to bude sledeće godine", rekao je Vučić iz Njujorka za Kurir. On je kazao da je poseta Trampa Srbiji… »
Predsednik: Realno da Tramp poseti Srbiju 2018. godine

Predsednik: Realno da Tramp poseti Srbiju 2018. godine

RTV 21.09.2017
BEOGRAD, NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je realno da predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp poseti Srbiju 2018. godine. "Mislim da je realno da to bude sledeće godine. Predsednik Tramp mi je tri ili četiri… »
Vučić: Realno da Tramp poseti Srbiju 2018. godine

Vučić: Realno da Tramp poseti Srbiju 2018. godine

Beta 21.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je realno da predsednik SAD Donald Tramp poseti Srbiju tokom 2018. godine. "Mislim da je realno da to bude sledeće godine", rekao je Vučić iz Njujorka za današnje izdanje lista Kurir. On je kazao da… »

Vesti dana »