Povezane vesti

Superkup: Partizan poražen, Muta tek stigao

Superkup: Partizan poražen, Muta tek stigao

Dnevnik 21.09.2017
Košarkaši Partizana NIS; izgubili su od ekipe Mornara, domaćina Superkupa ABA lige, sa 91:77 (26:24, 16:23, 27:17, 22:13). Domaći tim je stekao prednost protiv Partizana, da bi crno-beli do isteka 10. minuta stigli na svega minus dva. U drugoj… »
Nikolić: Partizan ne može gore, obrukali smo se. Nisam ni znao ko igra ovde, nisam znao da je Boris Bakić tu, nisam imao…

Nikolić: Partizan ne može gore, obrukali smo se. Nisam ni znao ko igra ovde, nisam znao da je Boris Bakić tu, nisam imao…

Sportski žurnal 21.09.2017
Trener Partizana Miroslav Nikolić rekao je da njegova ekipa ne može da igra gore nego što je to bilo u porazu od Mornara. "Imamo obavezu da pravimo neke igrače i ako možemo nekog da pobedimo. Mislim da će Partizan igrati mnogo bolje jer od ovog gore… »
Nikolić: Obrukali smo se, bićemo bolji

Nikolić: Obrukali smo se, bićemo bolji

Večernje novosti 21.09.2017
Od ovoga gore ne može. Došao sam kasno, praktično smo imali samo jedna trening. Sigurno će biti bolje - poručio je Muta. Završio je Partizan učešće u ABA Superkupu porazom u četvrtfinalu. Zahvaljujući odlično odigranij posledonjj deonici… »
Muta Nikolić kategoričan: Obrukali smo se, od ovog gore ne može!

Muta Nikolić kategoričan: Obrukali smo se, od ovog gore ne može!

Hot sport 21.09.2017
Trener Partizana istakao je posle poraza od Mornara da je njegov tim igrao očajno i da zbog toga gore ne može, već samo mnogo, mnogo bolje. Partizan je sinoć poražen od Mornara u Baru u četvrtfinalu Superkupa ABA lige rezultatom 91:77 i razigravaće… »
Nikolić: Došao sam kasno, ali obrukali smo se!

Nikolić: Došao sam kasno, ali obrukali smo se!

Mondo 21.09.2017
"Imamo obavezu da pravimo neke igrače i ako možemo nekog da pobedimo", rekao je novi trener košarkaša Partizana posle prve zvanične utakmice u sezoni 2017/18. Prva zvanična utakmica novog Partizana pod novim trenerom kao jasan znak da je sve novo… »

Vesti dana »