Povezane vesti

Odbijen Dikićev zahtjev da se brani sa slobode

Odbijen Dikićev zahtjev da se brani sa slobode

Slobodna Evropa 21.09.2017
Vijeće Višeg suda u Podgorici, na suđenju optuženima za pokušaj terorizma u Crnoj Gori tokom izbornog dana na parlamentarnim izborima u oktobru 2016, odbacilo je danas prijedlog odbrane da se postupak protiv generala srpske policije Bratislava… »
Dikić se loše oseća, prekinuto suđenje!

Dikić se loše oseća, prekinuto suđenje!

BK TV 21.09.2017
Ipak je došlo do toga! Zbog lošeg zdravstvenog stanja Bratislava Dikića, jednog od 14 optuženih za pokušaj terorizma na dan vanrednih parlamentarnih izbora, 16. oktobra prošle godine, u Višem sudu u Podgorici suđenje je prekinuto i biće… »
Suđenje prekinuto zbog lošeg zdravstvenog stanja Dikića

Suđenje prekinuto zbog lošeg zdravstvenog stanja Dikića

Večernje novosti 21.09.2017
Branka Milić iz Novog Sada iznela odbranu na suđenju za pokušaj terorizma u Crnoj Gori. Iza ovoga je politika, a za račun pristupa CG u NATO. TEŠKO mi je da se izjašnjavam o optužnici koju ne razumem. Ja sam neko kome je deda 1945. u isto ovako… »
Suđenje prekinuto zbog lošeg zdravstvenog stanja Dikića

Suđenje prekinuto zbog lošeg zdravstvenog stanja Dikića

RTV 21.09.2017
PODGORICA - Zbog lošeg zdravstvenog stanja Bratislava Dikića, jednog od 14 optuženih za pokušaj terorizma na dan vanrednih parlamentarnih izbora, 16. oktobra prošle godine, u Višem sudu u Podgorici suđenje je prekinuto i biće nastavljeno sutra… »
Podgorica, suđenje prekinuto zbog lošeg zdravstvenog stanja Dikića

Podgorica, suđenje prekinuto zbog lošeg zdravstvenog stanja Dikića

RTS 21.09.2017
Zbog lošeg zdravstvenog stanja Bratislava Dikića, jednog od 14 optuženih za pokušaj terorizma na dan vanrednih parlamentarnih izbora, 16. oktobra prošle godine, u Višem sudu u Podgorici suđenje je prekinuto i biće nastavljeno sutra. Ranije danas… »
Dikiću odbijen zahtev da se brani sa slobode i leči u Srbiji

Dikiću odbijen zahtev da se brani sa slobode i leči u Srbiji

N1 Info 21.09.2017
Veće Višeg suda u Podgorici odbacilo je predlog odbrane da se postupak protiv Bratislava Dikića, optuženog za pokušaj terorizma u Crnoj Gori, razdvoji i da bude pušten da se brani sa slobode. Veće je odredilo medicinsko veštačenje Dikića i… »

Vesti dana »