Povezane vesti

Todorić optužio Vladu za otimanje Agrokora i najavio pravne korake

Todorić optužio Vladu za otimanje Agrokora i najavio pravne korake

Novi magazin 22.09.2017
Osnivač koncerna Agrokor, Ivica Todorić optužio je danas Vladu Hrvatske za "otimanje imovine kakvo nije zabeleženo u savremenoj Evropi". Todorić je najavio pokretanje svih raspoloživih pravnih radnji u Hrvatskoj i pred međunarodnim telima radi… »
Todorić optužio Vladu Hrvatske za otimanje Agrokora

Todorić optužio Vladu Hrvatske za otimanje Agrokora

Radio 021 22.09.2017
Osnivač koncerna Agrokor Ivica Todorić optužio je danas Vladu Hrvatske za "otimanje imovine kakvo nije zabeleženo u savremenoj Evropi". Todorić je najavio pokretanje svih raspoloživih pravnih radnji u Hrvatskoj i pred međunarodnim telima radi… »
Todorić: Naterali me da prihvatim Lex Agrokor

Todorić: Naterali me da prihvatim Lex Agrokor

Danas 22.09.2017
Ivica Todorić prvi put je otvoreno progovorio o Agrokoru i svom radu u koncernu navodeći da mu je cilj da u narednim danima i nedeljama nijedno pitanje ne ostane neodgovoreno. On se javnosti obratio otvorenim pismom koje je prosleđeno medijima u… »
Todorić : Nacionalizacija Agrokora politički projekat

Todorić : Nacionalizacija Agrokora politički projekat

Dnevnik 22.09.2017
ZAGREB : Nacionalizacija Agrokora, koju je dizajnirala Vlada, politički je projekat, suprotan interesima Republike Hrvatske, saopštio je danas bivši vlasnik Agrokora Ivica Todorić i, u prvom javnom oglašavanju od izbijanja afere vezane za slom te… »
Todorić tuži Hrvatsku: Lex Agrokor potpisao sam pod prisilom

Todorić tuži Hrvatsku: Lex Agrokor potpisao sam pod prisilom

Al Jazeera 22.09.2017
'U slučaju Agrokor sve su laži i obmane izvanredne uprave i njezinih političkih sponzora', tvrdi Ivica Todorić. Vlasnik Agrokora i jedan od najbogatijih ljudi u Hrvatskoj Ivica Todorić najavio je da će "pokrenuti sve pravne radnje", i u Hrvatskoj i… »

Vesti dana »