Povezane vesti

Sudija, sramota me je šta sam promašio (VIDEO)

Sudija, sramota me je šta sam promašio (VIDEO)

Vesti online 23.09.2017
Košarkaši Budućnosti iz Podgorice plasirali su se u finale Superkupa ABA lige pobedom protiv Mornara od 82:65. Zanimljiv detalj se desio početkom drugog poluvremena kada je Derek Nidam propustio da realizuje zicer, a onda utehu potražio kod jednog od… »
U Mornaru besni na Budućnost: ''Neka im služi na čast!''

U Mornaru besni na Budućnost: ''Neka im služi na čast!''

Sportske.net 23.09.2017
Trener košarkaša Mornara Mihajlo Pavićević vidno je ljut na Budućnost jer je podgorički klub odbio da se međusobna utakmica ta dva kluba igra dan ranije. Mornar je izgubio od Budućnosti u polufinalu Super kupa Jadranske lige. "Nisu hteli da igramo… »
Odjeci Superkupa: Budućnost finalista, u Mornaru besni: Neka im služi na čast

Odjeci Superkupa: Budućnost finalista, u Mornaru besni: Neka im služi na čast

Sportal blic 23.09.2017
Košarkaši Budućnosti ubedljivo su pobedili domaćina Mornar sa 82:65 i plasirali su se u finale Superkupa ABA lige. Podgoričani će se za trofej boriti sa Cedevitom (subota, 21 sat), a iz redova poražene ekipe nisu krili nezadovoljstvo. Foto: Dušan… »
Posle neuspeha u polufinalu: Milojević: Nismo odustajali, negujemo brzu košarku

Posle neuspeha u polufinalu: Milojević: Nismo odustajali, negujemo brzu košarku

Sportal blic 22.09.2017
Košarkaši Mega Bemaksa su bili tako blizu preokreta protiv Cedevite i plasmana u finale Superkupa ABA lige, ali... Tim iz Sremske Mitrovice nije uspeo da u finišu slomi Zagrepčane (96:99), pa će se u Baru boriti za treće mesto. Foto: Dušan… »
ABA Superkup: Mega izgubila, Cedevita u finalu

ABA Superkup: Mega izgubila, Cedevita u finalu

Večernje novosti 22.09.2017
Ekipa Cedevite plasirala se u finale ABA Superkupa pošto je sa 99:96 pobedila Megu Bemaks. Ekipa Cedevite plasirala se u finale ABA Superkupa pošto je sa 99:96 pobedila Megu Bemaks. Najefikasniji u ekipi Mege bio je Stefan Fundićsa 18 poena, dok su… »
Ništa od preokreta: Cedevita odolela, Mega bez finala Superkupa ABA lige

Ništa od preokreta: Cedevita odolela, Mega bez finala Superkupa ABA lige

Sportal blic 22.09.2017
Košarkaši Mega Bemaksa nisu uspeli da se plasiraju u finale Superkupa ABA lige, jer su u Baru poraženi od Cedevite sa 96:99 (25:25, 20:34, 22:24, 29:16). Foto: Dušan Milenković / RAS Srbija Dilan Enis Tim iz Sremske Mitrovice je dobro ušao u meč… »

Vesti dana »