Povezane vesti

Vučić: Evropski put Srbije zavisi od uspeha Merkel i Makrona

Vučić: Evropski put Srbije zavisi od uspeha Merkel i Makrona

N1 Info 25.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da evrointegracije Srbije zavise od uspeha kancelarke Nemačke Angele Merkel i predsednika Francuske Emanuela Makrona. : Tanjug Komentarišući rezultate jučerašnjih izbora u Nemačkoj, Vučić je rekao da… »
Vučić i aleksandrijski patrijarh razmenili ordenje

Vučić i aleksandrijski patrijarh razmenili ordenje

Novi magazin 25.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odlikovao je danas patrijarha aleksandrijskog Teodora II, Ordenom srpske zastave prvog reda za istaknute zasluge u razvijanju i učvršćivanju prijateljskih odnosa i saradnje između Srbije i Pravoslavne patrijaršije… »
Vučić: Koristite moje ime na beogradskim izborima

Vučić: Koristite moje ime na beogradskim izborima

Danas 25.09.2017
Sudbina Evrope zavisi od daljeg uspeha nemačke kancelarke Angele Merkel, ali i reformi francuskog predsednika Emanuela Makrona, izjavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ocenio da će to od toga zavisiti i evropski put Srbije. Svi su znali… »
Vučić:Od učlanjenja KiM u UN nema ništa, osim ako se ne dogovorimo

Vučić:Od učlanjenja KiM u UN nema ništa, osim ako se ne dogovorimo

RTV 25.09.2017
ŽAGUBICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se i dalje "ne bi kladio" na to da će Kosovo postati članica Ujedinjenih nacija, te da se i dalje ne bi "kladio na njih". "Gotovo sam siguran da od tog učlanjenja nema ništa", rekao… »
Vučić: Od Merkelove i Makrona zavisi sudbina Evrope

Vučić: Od Merkelove i Makrona zavisi sudbina Evrope

RTS 25.09.2017
Izbori u Nemačkoj prošli su baš kako sam prognozirao, ali Angeli Merkel neće biti lako, a od nje i Emanuela Makrona zavise i sudbina Evrope, ali i naš put u Evropu, rekao je predsednik Aleksandar Vučić. Predsednik je izjavio i da se i dalje "ne bi… »
Vučić: Evrointegracije zavise od Merkelove i Makrona

Vučić: Evrointegracije zavise od Merkelove i Makrona

Vesti online 25.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da evrointegracije Srbije zavise od uspeha kancelarke Nemačke Angele Merkel i predsednika Francuske Emanuela Makrona. Komentarišući rezultate jučerašnjih izbora u Nemačkoj, Vučić je rekao da će se… »
Vučić: Od Merkelove i Makrona zavisi sudbina Evrope

Vučić: Od Merkelove i Makrona zavisi sudbina Evrope

Pravda 25.09.2017
KREPOLjIN - Izbori u Nemačkoj prošli su baš kako sam prognozirao, ali Angeli Merkel neće biti lako, a od nje i Emanuela Makrona zavise i sudbina Evrope, ali i naš put u Evropu, rekao je danas predsednik Aleksandar Vučić. Predsednik Srbije… »

Vesti dana »