Povezane vesti

Kapiten niškog Radničkog: Podržite nas umesto da nam „tražite mane”

Kapiten niškog Radničkog: Podržite nas umesto da nam „tražite mane”

Sportski žurnal 25.09.2017
Kapiten Radničkog iz Niša Aleksandar Jovanović izjavio je da je neprijatno iznenađen negativnim komentarima posle minimalne pobede protiv Javora i plasmana na četvrto mesto u Superligi. Kapiten Radničkog iz Niša Aleksandar Jovanović se oglasio… »
Kapiten Radničkog neće da ćuti: Pojedinci samo traže mane, izmišljaju problem, a mi konkurentni za Evropu

Kapiten Radničkog neće da ćuti: Pojedinci samo traže mane, izmišljaju problem, a mi konkurentni za Evropu

Mozzart sport 25.09.2017
“Iznenađen sam zbog pojedinih negativnih komentara”, kaže Aleksandar Jovanović. Kapiten Radničkog iz Niša Aleksandar Jovanović izjavio je da je neprijatno iznenađen negativnim komentarima posle minimalne pobede protiv Javora i plasmana na… »
Zbunjen: Kapiten niškog Radničkog: Iznenađen sam negativnim komentarima sugrađana

Zbunjen: Kapiten niškog Radničkog: Iznenađen sam negativnim komentarima sugrađana

Sportal blic 25.09.2017
Kapiten fudbalera Radničkog Aleksandar Jovanović rekao je da mu je nejasno zašto "nekome smeta" pobeda njegovog kluba nad Javorom u Superligi. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Aleksandar Jovanović "Radnički nikada nije igrao bolje nego sada… »
"Meraklije" poslale opomenu!

"Meraklije" poslale opomenu!

Sportske.net 25.09.2017
Najvatreniji navijači niškog Radničkog poslali su poruku klupskim čelnicima tokom jučerašnje utakmice sa Javor Matisom. Superligaš iz Niša u nedelju je ugostio Javor Matis na stadionu "Čair", a domaći sastav na toj utakmici nije mogao da računa… »

Vesti dana »