Dnevni pregled svetskih ekonomskih vesti
Dnevni pregled svetskih ekonomskih vesti
Beta utorak, 9. februar 2010.BETA, 9. januara 2010
MOSKVA - Novoizabrani ukrajinski predsednik Viktor Januković predložio je osnivanje konzorcijuma za upravljanje gasnim sistemom Ukrajine, što bi Moskvi omogućilo da se odrekne izgradnje gasovoda Južni i Severni tok, piše današnji moskovski Komersant. List navodi da bi ruskom... »
Janukovič o upravljanju gasom
B92 utorak, 9. februar 2010.Moskva -- Novoizabrani predsednik Ukrajine Viktor Janukovič predlaže osnivanje konzorcijuma za upravljanje gasnim sistemom Ukrajine.
To bi, kako piše moskovski Komersant, omogućilo Moskvi da se odrekne izgradnje gasovoda Južni i Severni tok. List navodi da bi ruskom Gaspromu, ukrajinskom Naftogasu i evropskim potrošačima bilo predloženo po 33,3 odsto učešća u... »
EKO-RUSIJA-UKRAJINA
Beta utorak, 9. februar 2010.Molimo korisnike da koriste verziju vesti u kojoj se u prvom pasusu precizira da je Viktor Janukovič novoizabrani predsednik Ukrajine.
Janukovič predlaže formiranje gasnog konzorcijuma
Zorana Bojić, dopisnica Bete iz Moskve
MOSKVA, 9. februara 2010. (Beta) - Novoizabrani ukrajinski predsednik... »
Janukovič predlaže formiranje gasnog konzorcijuma
Beta utorak, 9. februar 2010.Zorana Bojić, dopisnica Bete iz Moskve
MOSKVA, 9. februara 2010. (Beta) - Ukrajinski predsednik Viktor Januković predložio je osnivanje konzorcijuma za upravljanje gasnim sistemom Ukrajine, što bi Moskvi omogućilo da se odrekne izgradnje gasovoda Južni i Severni tok, piše današnji moskovski... »
Komentari na drugim sajtovima
©2012 Netmark d.o.o.



Komentari