13. februara Citroen Open Day
13. februara Citroen Open Day
Auto blog utorak, 9. februar 2010.U subotu, 13. februara u salonu u Radničkoj 22, preko puta ADE, Vitro Group organizuje Open Day. To je izuzetna prilika svim zainteresovanima za kupovinu polovnih CITROËN vozila koja su korišćena prilikom test vožnji. Sva vozila su servisirana u Vitro Group i u izvanrednom su stanju, po povoljnim... »
Vitro Group: CITROËN OPEN DAY!
Auto magazin utorak, 9. februar 2010.U subotu, 13. februara u salonu u Radničkoj 22, preko puta ADE, Vitro Group organizuje Open Day. To je izuzetna prilika svim zainteresovanima za kupovinu polovnih CITROËN vozila koja su korišćena prilikom test vožnji. Sva vozila su servisirana u Vitro Group i u izvanrednomm su stanju, po... »
Citroen i Vitro Group opet misle na Vas
Auto portal utorak, 9. februar 2010.U subotu 13.-og februara u salonu u Radničkoj 22, preko puta ADE, Vitro Group organizuje Open Day. To je izuzetna prilika svim zainteresovanima za kupovinu polovnih Citroen vozila koja su korišćena samo prilikom test vožnji. Sva vozila su servisirana u Vitro Group i u izvanrednom su stanju, po... »
©2012 Netmark d.o.o.



Komentari