Ksenija i Filip trebalo da uđu na “Farmu“

Ksenija i Filip trebalo da uđu na “Farmu“

Vesti online ponedeljak, 22. mart 2010.  
Kako saznaju beogradski mediji, pokojni Ksenija Pajčin i Filip Kapisoda, trebalo je da zajedno uđu u rijaliti šou “Farma“, koji je počeo sa emitovanjem 14. marta.
Međutim, kao što svi znaju, 16. marta Filip je najpre pucao u glavu Kseniji, potom izvršio i samoubistvo... A izvori beogradskog dnevnika “Pres“, bliski porodici Kapisoda, navode da je Filip, posle učešća u rijaliti šouu “VIP... »

Otkrivamo: Ksenija i Filip trebalo da uđu na 'Farmu'!

Press ponedeljak, 22. mart 2010.  
Producenti popularnog rijalitija planirali da tragično nastradali par uvedu na Pinkovo seosko imanje u Barajevu! Ksenija u poslednjem trenutku odustala od ulaska!
s1 Pop pevačica Ksenija Pajčin, koju je prošlog utorka ubio njen dečko, crnogorski maneken Filip Kapisoda, a potom izvršio samoubistvo, trebalo je u paru sa njim da uđe u popularni rijaliti šou „Farma" koji je počeo sa... »

Komentari

Naslovi.net u TOP 50 sajtova u Srbiji
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.