Zlatić obezbedio prvu vizu za OI u Londonu

Zlatić obezbedio prvu vizu za OI u Londonu

Vesti online nedelja, 1. avgust 2010.  
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić zauzeo je danas na prvenstvu sveta u Minhenu četvrto mesto u gađanju malokalibarskim pištoljem i postao naš prvi sportista sa olimpijskom vizom za Igre u Londonu 2012. godine.
Zlatić je u finale ušao kao treći posle osnovnog dela takmičenja, ali je u završnih deset hitaca pokvario plasman i sa ukupno 659,6 zauzeo četvrto mesto. Drugi naš predstavnik u ovoj disciplini Damir Mikec bio je 14. sa 559... »

Zlatić četvrti na SP

Večernje novosti nedelja, 1. avgust 2010.  
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić osvajanjem četvrtog mesta na Svetskom prvenstvu obezbedio je vizu za Olimpijske igre u Londonu 2012. godine
MINHEN - Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić zauzeo je na prvenstvu sveta u Minhenu četvrto mesto u gađanju malokalibarskim pištoljem i postao naš prvi sportista sa olimpijskom vizom za Igre u Londonu 2012.godine.... »

Zlatić izborio "olimpijsku vizu" za London

Sportal.rs nedelja, 1. avgust 2010.  
Drugi put u karijeri srpski strelac, Andrija Zlatić postao je prvi srpski sportista sa osvojenom olimpijskom vizom. Na Šampionatu sveta u Minhenu, Zlatić reprezentativac iz užičkog "Alekse Dejovića", MK pištoljem zauzeo je sa 659,6 (567, po serijama 95, 96, 98, 94, 92, 92) četvrto mesto i doneo... »

Zlatić osvojio četvrto mesto na SP i olimpijsku vizu

Blic sport nedelja, 1. avgust 2010.  
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić zauzeo je danas na prvenstvu sveta u Minhenu četvrto mesto u gađanju malokalibarskim pištoljem i postao naš prvi sportista sa olimpijskom vizom za Igre u Londonu 2012.godine.
Zlatić je u finale ušao kao treći posle osnovnog dela takmičenja, ali je u završnih deset hitaca pokvario plasman i sa ukupno 659,6 zauzeo četvrto mesto. Drugi naš predstavnik u ovoj disciplini Damir Mikec bio je 14. sa 559... »

Zlatić osvojio četvrto mesto i olimpijsku vizu

RTS nedelja, 1. avgust 2010.  
RTS: Zlatić osvojio četvrto mesto i olimpijsku vizu
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić zauzeo je na prvenstvu sveta u Minhenu četvrto mesto u gađanju malokalibarskim pištoljem i postao naš prvi sportista sa olimpijskom vizom za Igre u Londonu 2012.godine. Zlatić je u finale ušao kao treći posle osnovnog dela takmičenja, ali je u... »

Zlatić izborio vizu za OI 2012!

B92 nedelja, 1. avgust 2010.  
B92: Zlatić izborio vizu za OI 2012!
Strelac Andrija Zlatić zauzeo je na SP u Minhenu četvrto mesto u gađanju malokalibarskim pištoljem i izborio učešće na OI u Londonu 2012. godine.
Drugi naš predstavnik u ovoj disciplini Damir Mikec bio je 14. sa 559 krugova, a Dimitrije Grgić je takmičenje završio na 42. mestu sa 550 krugova. "Olimpijska viza je za mene zlata vredna, iako mi je žao što sam ispustio i... »

Imamo prvu olimpijsku vizu za London!

Mondo nedelja, 1. avgust 2010.  
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Andrija Zlatić zauzeo je četvrto na prvenstvu sveta u Minhenu u gađanju malokalibarskim pištoljem i postao naš prvi sportista sa olimpijskom vizom za Igre u Londonu 2012. godine.
(foto: arhiva MN Press) Zlatić je u finale ušao kao treći posle osnovnog dela takmičenja, ali je u završnih deset hitaca pokvario plasman i sa ukupno 659,6 zauzeo četvrto mesto. Drugi naš predstavnik u ovoj disciplini Damir Mikec... »

Strelci Srbije četvrti na šampionatu sveta u Minhenu

Glas javnosti nedelja, 1. avgust 2010.  
MINHEN - Muška seniorska reprezentacija Srbije zauzela je četvrto mesto u gađanju MK pištoljem u konkurenciji 27 selekcija na šampionatu sveta u Minhenu. Srpski strelci Damir Mikec, Andrija Zlatić i Dimitrije Grgić zajedno su zabeležili rezultat od 1.675 krugova, što predstavlja novi državni... »

Komentari

Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2013 Netmark d.o.o.