Liberman: Nema mira sa Palestincima
Liberman: Nema mira sa Palestincima
Vesti online ponedeljak, 6. septembar 2010.Izraelski ministar spoljnih poslova Avigdor Liberman ne deli optimizam premijera Benjamina Netanjahua da postoji šansa da upravo obnovljeni mirovni pregovori s Palestincima dovedu do mirovnog sporazuma. "Morate shvatiti da je potpisivanje sveobuhvatnog sporazuma cilj koji se ne može postići. Ne ni u sledećoj godini niti u narednoj generaciji," rekao je danas Liberman članovima svoje nacionalističke partije Israel bejtenu (Izrael naš dom).
"Ništa se ne može uraditi u vezi s tim", istakao je Liberman, precizirajući da neće pomoći ni istorijski kompromis, ni bolne koncesije. Pesimista ili realan?: Avigdor Liberman On je objasnio da "pre nego što se teži pretencioznom... »
Liberman: Mir je cilj koji se ne može postići
Blic ponedeljak, 6. septembar 2010.Izraelski ministar spoljnih poslova Avigdor Liberman ne deli optimizam premijera Benjamina Netanijahua da postoji šansa da upravo obnovljeni mirovni pregovori s Palestincima dovedu do mirovnog sporazuma.
"Morate shvatiti da je potpisivanje sveobuhvatnog sporazuma cilj koji se ne može postići. Ne ni u sledećoj godini niti u narednoj generaciji," rekao je danas Liberman članovima svoje nacionalističke partije Israel bejtenu (Izrael... »
Komentari na drugim sajtovima
©2012 Netmark d.o.o.


Komentari