Skijanje: Het trik Benija Rajha

Skijanje: Het trik Benija Rajha

Pink subota, 3. mart 2007.  
Benjamin Rajh trijumfovao u Kranjskoj Gori
Trijumfom u Kranjskoj Gori, Austrijanac Benjamin Rajh zabeležio je niz od tri uzastopne pobede u veleslalomu od ukupno pet trka održanih ove sezone. Taj het-trik mu je doneo i vođstvo u toj disciplini. Drugo mesto pripalo je Kanadjaninu Fransoa Burku, dok je... »

Skijanje: Gečl uzela mali kristalni globus

Pink subota, 3. mart 2007.  
Mankjuzo pobedila u Tarviziju
Amerikanka Džulija Mankuzo pobedila je danas u spustu za Svetski kup alpskih skijašica u italijanskom Tarviziju, a mali kristalni globus u toj disciplini obezbedila je drugoplasirana Austrijanka Renate Gečl koja u ukupnom poretku uoči poslednjeg takmičenja sezone ima... »

Rajh najbrži u Kranjskoj Gori

Mondo subota, 3. mart 2007.  
Austrijanac Benjamin Rajh ostvario je ubjedljivu pobedu u trci velelslaloma, koja je vožena u Kranjskoj Gori. Rajh, vodeći nakon prve vožnje, zadržao je prednost pobedivši sa 55 stotinki prednosti nad drugoplasiranim Kanadjaninom Fransoa Buržom. Treće je mjesto pripalo Italijanu Masimilijanu... »

Mankuzo najbrža u spustu

Mondo subota, 3. mart 2007.  
Američka skijašica Džulija Mankuzo pobednica je spusta za Svetski kup voženog u italijanskom Taravisu. Mankuzo je na vrlo teškoj i neravnoj stazi slavila sa 17 stotinki prednosti ispred Austrajianke Renate Gečl i 21 stotinkom boljim vremenom od Kanadjanke Emili Brajdon. Trku na teškoj stazi... »

Svetski kup: Nova pobeda Rajha

B92 subota, 3. mart 2007.  
B92: Svetski kup: Nova pobeda Rajha
Austrijanac Bendžamin Rajh pobedio je u veleslalomu na Kranjskoj Gori. Treću uzastopnu pobedu u Svetskom kupu aktuelni šampion je ostvario ispred Kanađanina Fransisa Burka i tako prešao u vodjstvo u toj disciplini Svetskog kupa.
Jednu rundu pre kraja sezone, Rajh ima 3 boda prednosti u odnosu na drugoplasiranog Aksela Lunda Svindala iz Norveške. Svindal, međutim, i dalje vodi u ukupnom poretku Svetskog kupa, nakon što je zauzeo četvrto mesto na Kranjskoj... »

SK: Gečl osvojila titulu u spustu

B92 subota, 3. mart 2007.  
B92: SK: Gečl osvojila titulu u spustu
Austrijska skijašica Renata Gečl osvojila je šampionsku titulu Svetskog kupa u spustu. Austrijanka je završila na drugom mestu na pretposlednjem takmičenju sezone u italijanskom ski centru Tarvisiju, što je bilo dovoljno za ukupnu pobedu.
Gečl je tako objedinila titule Svetskog kupa u spustu i superveleslalomu, koju je osvojila ranije. Prvo mesto u Tarvisiju zauzela je Amerikanka Džulija Mankuso, sa 0,17 sekundi ispred Gečlove. Takmičenje je obeležio i težak udes... »

Komentari

©2013 Netmark d.o.o.