Povezane vesti

Akcioni plan za Kosovo pred poslanicima, ako vlada odluči

Press nedelja, 02. mart 2008
 
Na prvoj sednici redovnog zasedanja Skupštine Srbije, u sredu, poslanicima bi mogao da bude predstavljen i Akcioni plan Vlade Srbije usvojen povodom jednostranog proglašenja nezavisnosti Kosova i Metohije, ukoliko se o tome postigne dogovor sa vladom.
Akcioni plan bi u tom slučaju bio prva tačna dnevnog reda, kako je ranije izjavio predsednik parlamenta Oliver Dulić, ali bi  a mogao da bude prezentovan poslanicima i na zatvorenoj sednici, ako je dokument državna tajna.    Na... »

JEDNA VLADA, DVA GOSPODARA

Kurir nedelja, 02. mart 2008
 
Rasplet situacije u Koštuničinom kabinetu očekuje se u sredu, na sednici Skupštine. Ukoliko DSS bude glasao za rezoluciju SRS, to može značiti pad Vlade
BEOGRAD - Posle žestokih potresa u poslednjih nekoliko dana, koalicija DSS-DS-G17 plus izgleda da je pred raspadom. Javnost je bombardovana različitim scenarijima budućih poteza premijera Koštunice i predsednika Tadića, ali, bez... »

TAJNO O AKCIONOM PLANU

Kurir nedelja, 02. mart 2008
 
Ako parlament raspravlja o planovima za Kosovo, sednica će biti zatvorena
BEOGRAD - Skupština Srbije utvrdila je 34 tačke dnevnog reda koje će se pred poslanicima naći u sredu 5. marta, na prvoj sednici prolećnog zasedanja, među kojima je set od pet budžetskih zakona, a ostalo se odnosi na ratifikaciju... »

Rekonstrukcija vlade ipak sve izvesnija

Glas javnosti nedelja, 02. mart 2008
 
Miodrag Radivojević: Kriza je još uvek niskog intenziteta i do jeseni izbora sigurno neće biti. Izvor Glasa u vladi: Nema prelazne vlade jer DS neće iz vlasti
BEOGRAD - Staklene noge na kojima trenutno stoji Vlada Srbije izgleda da će još neko vreme izdržati ako ni zbog čega drugog, a ono zbog toga što vanredni parlamentarni izbori ne samo da ne bi u ovom trenutku išli na ruku... »

Komentari

02.03.2008 19:33
S.Jovanović
Naravno da Ds neće da ruši vladu jer bi u tom slučaju Koštunica sa radikalima napravio novu. Dovedeni su u pat poziciju! Ima naš narod jednu izreku "Što se grdo rodi, vreme ne izleči". Što su tražili, to su i dobili, pa i sledeći put u koaliciju sa Koštunicom i"kohabitacijom".
Pošaljite vaš komentar »
Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi