"Bez vojnog prisustva Rusije"
"Bez vojnog prisustva Rusije"
B92 utorak, 4. mart 2008.
Beograd, Moskva -- Predstavnik Rusije u NATO-u Dmitrij Rogozin izjavio da nije realno vraćanje ruskih vojnika i policajaca na Kosovo.
On je dodao da je konačna odluka o tome u nadležnosti predsednika Rusije. "Nema razloga da se Rusija vojno vraća na Balkan. Mislim da bi dolazak ruskih vojnika na Kosovo onemogućio Srbiju da brani sebe jer smatram da Srbija ima... »
Rogozin: Bez ruske vojske na Kosovu
Mondo utorak, 4. mart 2008.
Predstavnik Rusije u NATO-u Dmitrij Rogozin izjavio je da nije realno vraćanje ruskih vojnika i policajaca na Kosovo i Metohiju, ali da je konačna odluka o tome u nadležnosti predsednika Rusije. "Nema razloga da se Rusija vojno vraća na Balkan. Mislim da bi dolazak ruskih vojnika na Kosovo... »
Rogozin: Nije realno vojno prisustvo Rusije na Balkanu
RTS utorak, 4. mart 2008.
Predstavnik Rusije u NATO-u Dmitrij Rogozin izjavio je da nije realno vraćanje ruskih vojnika i policajaca na Kosovo i Metohiju, ali da je konačna odluka o tome u nadležnosti predsednika Rusije. 'Nema razloga da se Rusija vojno vraća na Balkan. Mislim da bi dolazak ruskih vojnika na Kosovo... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Komentari na drugim sajtovima
Oglasi
Vesti dana
©2008 Naslovi


