Povezane vesti
Premijera „Lica od stakla“
Blic sreda, 5. mart 2008.
Anja Suša Komad „Lice od stakla“ Marije Karaklajić, u režiji Anje Suše, premijerno će biti izveden u četvrtak 6. marta (20) u Studentskom kulturnom centru, u produkciji Bitef teatra. Glavne uloge tumače Damjan Kecojević, Dušan Murić, Jelena Ilić, Sena Đorđević i gost iz Bugarske Stefan Šteref. Na... »
Lice od stakla
Danas sreda, 5. mart 2008.
Predstava u režiji Anje Suše "Lice od stakla", za koju je neobičan tekst napisala Marija Karaklajić (tekst je dobitnik nagrade "Borislav Mihajlović Mihiz" za 2007), biće premijerno prikazana sutra u beogradskom Studentskom kulturnom centru, od 20 sati. Anja Suša navodi da je tekst napisan pre... »
Propuštene šanse
Politika sreda, 5. mart 2008.
Drama „Lice od stakla” bavi se pitanjem u kojoj meri smo spremni da prihvatimo ličnu odgovornost ili da oprostimo za ono što se desilo, kaže Marija Karaklajić, dobitnica nagrade „Mihiz”
Dramska autorka Marija Karaklajić originalnom formom, jezikom i stilom unela je dodatno osveženje u, već osveženu, srpsku dramaturgiju. Svojim komadima skrenula je pažnju pre nekoliko godina, a nagrada „Borislav Mihajlović Mihiz”... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Oglasi
Najnovije vesti
Vesti dana
©2008 Naslovi



