Povezane vesti
Jeremić: Sednica SB UN o Kosovu najverovatnije naredne nedelje
Blic četvrtak, 6. mart 2008.
Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić izjavio je danas, posle niza sastanaka u sedištu Ujedinjenih nacija u Njujorku, da očekuje da bi nova sednice Saveta bezbednosti (SB), posvećena Kosovu i Metohiji, mogla da bude zakazana već iduće nedelje. "Ovo je bio dan intenzivnih konsultacija u UN,... »
Na svoju ruku, ali po ruskom „proročanstvu“
Glas javnosti četvrtak, 6. mart 2008.
Nije tajna da neki lideri sa severa sebično maštaju o podeli, ali ovo nije dobar put, jer ćemo isprovocirati Unmik da reaguje, a ruski predstavnik u NATO nas je upozorio da ne provociramo - kaže Oliver Ivanović. Upozoravali smo da će biti de fakto podele - istakao Vitalij Čurkin, ruski ambasador u UN
BEOGRAD - Otvoreno pitanje severnog dela Kosova i Metohije nastojanjem vlasti u Beogradu da ga institucionalno ojača kao deo državnog aparata Srbije, a onda i pokušaj preuzimanja železnice, sve konkretnije nagoveštavaju podelu... »
Oglasi
Najnovije vesti
Vesti dana
©2008 Naslovi



Komentari
Zar si slep koji je mentol tadic da danas pre podne prica jedno a popodne drugo. Crnogorac bi da bude Srbin dok je cepa i prodaje a posle ce opet da bude Crnogorac. Jado jadna.