Povezane vesti

Korak do izbora

Glas javnosti petak, 7. mart 2008.
 
Članovi Izvršnog odbora od 21 člana, koji predstavlja srpsku fudbalsku „vladu“, doneće odluku 13. marta da li da sazovu vanrednu Skupštinu FSS, koja je jedina merodavna da raspiše vanredne izbore, objasnio je Karadžić
Dugo očekivana sednica Odbora za hitna pitanja na kojoj se raspravljalo o poteri koja je raspisana za prvim čovekom srpskog fudbala Zvezdanom Terzićem održana je juče, a kako je objasnio v. d. predsednika FSS Tomislav Karadžić,... »

GOTOV JE!

Kurir petak, 7. mart 2008.
 
Odbor za hitna pitanja FSS pokrenuo inicijativu za smenu prvog čoveka srpskog fudbala Zvezdana Terzića
Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije napravio je prvi korak ka smeni predsednika preporukom da Izvršni odbor FSS zakaže sednicu skupštine na kojoj će delegati glasati o (ne)poverenju Zvezdanu Terziću. Inicijativu za... »

Odbor za hitna pitanja nastavlja bez Terzića

Danas petak, 7. mart 2008.
 
Potpredsednici FSS za prevremene izbore ili imenovanje v.d. predsednika naše fudbalske organizacije
Beograd - Zvezdanu Terziću je po svoj prilici odzvonilo na mestu predsednika Fudbalskog saveza Srbije. Pokretanje policijske potrage kap je koja je izgleda prelila čašu strpljenja čak i njegovih do sada vrlo suzdržanih najbližih... »

FSS bez predsednika

Večernje novosti petak, 7. mart 2008.
 
Potpredsednici FSS Teofilović, Đorđević i Karadžić FOTELJA predsednika Fudbalskog saveza Srbije biće upražnjena do daljeg, pošto je evidentno da se Zvezdan Terzić u skorije vreme neće vratiti u Beograd. Zato je Odbor za hitna pitanja u četvrtak zakazao sednicu Izvršnog odbora za 13. mart, koja će... »

Četiri puta za rešenje „krize rukovođenja” u FSS

Politika petak, 7. mart 2008.
 
U opciji: vd predsednika, kolektivno rukovođenje, vanredni izbori i Terzićev povratak. – Odbor za hitna pitanja odlučio da se 13. marta u Beogradu održi sednica Izvršnog odbora o zakazivanju vanredne Skupštine
Odbor za hitna pitanja Fudbalskog saveza Srbije juče je, povodom izdavanja poternice MUP-a za predsednikom Zvezdanom Terzićem, jednoglasno doneo odluku da se 13. marta u 12 časova u Beogradu (umesto u Kosovskoj Mitrovici) održi... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi