Kinezi u „Zastavi”
"Hepi" iz Šumadije
Večernje novosti sreda, 12. mart 2008.
Kineska delegacija u Kragujevcu ZVANIČNA delegacija najveće kineske fabrike za proizvodnju vozila posetila je u utorak "Zastavine" fabrike automobila i kamiona, kako bi se, pred predstojeću privatizaciju, upoznala sa potencijalima kragujevačke fabrike. Nezvanično saznajemo da ova kompanija planira... »
Kinezi u „Zastavi”
Politika sreda, 12. mart 2008.
Kragujevac – Predstavnici kineske kompanije FAW juče su posetili kragujevačku „Zastavu”, s ciljem da se upoznaju s tehnološkim nivoom i kapacitetima ovdašnje fabrike automobila i kamiona. Poseta je usledila nakon prošlogodišnjeg boravka ministra za ekonomiju i regionalni razvoj Mlađana Dinkića u... »
Kinezi zainteresovani za fabrike automobila i kamiona
Danas sreda, 12. mart 2008.
Delegacija kineske kompanije FAU posetila Zastavu
Kragujevac - Delegacija kineske auto kompanije FAU posetila je juče proizvodne pogone Zastavinih fabrika automobila i kamiona. Reč je o prvoj zvaničnoj poseti predstavnika neke od svetskih kompanija otkad je pokrenut predtenderski postupak za privatizaciju dve... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Komentari na drugim sajtovima
Kinezi u „Zastavi”
Politika8 komentar(a)
Oglasi
Vesti dana
©2008 Naslovi




