Povezane vesti

Moguća koalicija DSS - NS i SRS

Pink četvrtak, 13. mart 2008.
 
Nikolić: Kostunica ne moze da očekuje mesto premijera,
Predsednik NS Velimir Ilić je rekao da postoji mogućnost formiranja koalicije sa SRS-om, i da je Vojislav Koštunica kandidat za premijera DSS -a i NS-a. Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da će ukoliko to bude potrebno lideru... »

SRS: Koštunica neće biti premijer

B92 četvrtak, 13. mart 2008.
 
B92: SRS: Koštunica neće biti premijer
Beograd -- Nudimo DSS-u da posle izbora zajedno napravimo vladu, ali Koštunica ne može da očekuje mesto premijera, kaže Tomislav Nikolić.
Iako su izbori raspisan tek jutros političke stranke uveliko razmatraju da li će na izborima nastupiti same ili u koalicijama. Ima i onih poput radikala koji će na izbore sami, ali znaju s kim bi sklapali postizborne kolacije.... »

SRS će, ako bude potrebno, pozvati DSS da formiraju vladu

RTS četvrtak, 13. mart 2008.
 
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da će, ukoliko bude potrebno, posle vanrednih parlamentarnih izbora zakazanih za 11. maj i po treći put pozvati Demokratsku stranku Srbije da formiraju zajedničku vladu. 'Ukoliko bude potrebno, evo po treći put ću ponuditi... »

Ilić: Radikali su u igri

B92 četvrtak, 13. mart 2008.
 
B92: Ilić: Radikali su u igri
Beograd -- Velimir Ilić rekao da postoji mogućnost formiranja koalicije sa SRS-om, i da je Vojislav Koštunica kandidat za premijera DSS-a i NS-a.
Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić izjavio je da koalicija Demokratska stranka Srbije - Nova Srbija u postizborne koalicije sigurno neće ulaziti sa Ligom socijaldemokrata Vojvodine, Liberalno-demokratskom partijom i G17 plus,... »

Radikali nude postizbornu koaliciju DSS-u

EMportal četvrtak, 13. mart 2008.
 
Srpska radikalna stranka posle izbora ponudiće Demokratskoj stranki Srbije da zajedno formiraju vladu, ali premijersko mesto neće dobiti Vojislav Koštunica, izjavio je zamenik Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić.
Nemoguće je da DSS osvoji više glasova od Srpske radikalne stranke, rekao je Nikolić. „SRS je potpuno ubeđena u svoju pobedu na svim nivoima. Pokušaćemo da osvojimo famoznih 50 odsto. Naša kampanja biće zasnovana na nekoliko... »

SRS o koaliciji posle izbora

Pink četvrtak, 13. mart 2008.
 
Nikolić će ponuditi Koštunici da zajedno formiraju Vladu
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić izjavio je da će ukoliko to bude potrebno lideru Demokratske stranke Srbije po treći put ponuditi da zajedno formiraju vladu posle izbora. Nikolić na stranačkoj konferenciji za novinare nije želeo da... »

"Koštunica kao Miloševićev dubler"

B92 četvrtak, 13. mart 2008.
 
Beograd -- Vesna Pešić izjavila da je lider DSS-a Vojislav Koštunica "dubler" bivšeg predsednika Srbije Slobodana Miloševića.
Predsednica Političkog saveta Liberalno-demokratske partije je na tribini "Nije gotovo" u Novom Sadu, u organizaciji LDP-a, povodom petogodišnjice ubistva premijera Srbije Zorana Đinđića, kazala da je DOS na izborima u septembru... »

Komentari

13.03.2008 12:49
Milan Toplica
Kada je pobedio Milosevica bio vam je Heroj, tada vam je valjao. E, sad kada vam nije vise dobar, e sada je on Milosevicev dubler. Pa sto onda vi ne pobedite izbore i pokazete nam kakva politika treba da se vodi.
13.03.2008 23:02
dragan oo7
ako su radicali u igri nista novo ista igra ista pesma.
Pošaljite vaš komentar »

Oglasi

Najnovije vesti

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi