Povezane vesti
Mladić izboden nožem
Blic sreda, 2. april 2008.
Ubistvo u Kisačkoj ulici u Novom Sadu
NOVI SAD - Novosađanin Uroš M. (33) izboden je nožem u ponedeljak uveče u Kisačkoj ulici, nakon čega je preminuo u Kliničkom centru u Novom Sadu. Prema zvaničnim informacijama, zbog njegovog ubistva policija je naknadno uhapsila Miloša N. (25) iz Novog Sada, koji se... »
Crna hronika: Izboden do smrti ispred „Bircuza”
Dnevnik sreda, 2. april 2008.
Novosađanin Uroš M. (1975) preminuo u Kliničkom centru u Novom Sadu od posledica uboda nožem koje je zadobio u tuči u ponedeljak uveče. Operativnim radom služenici Policijske uprave u Novom Sadu su kao izvršioca tog krivičnog dela identifikovali Miloša N. (1983) iz Novog Sada, kome je, u okviru... »
Nož sevnuo u mraku
Večernje novosti sreda, 2. april 2008.
Uroš M. (33) iz Novog Sada, podlegao je povredama zadobijenim od uboda nožem u ponedeljak oko 20 časova ispred kafane "Bircuz" u Kisačkoj ulici. Više puta je uboden nožem. Novosadska policija saopštila da je juče uhapšen Miloš N. (25) iz Novog Sada pod sumnjom da je preksinoć usmrtio Uroša M.... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Oglasi
Najnovije vesti
Vesti dana
©2008 Naslovi


