Teral: Srbija ima svoje mesto u EU
Teral: Srbija ima svoje mesto u EU
Press nedelja, 6. april 2008.
Srbija ima svoje mesto u Evropskoj uniji (EU) i Francuska želi da ona što pre dobije status kandidata za članstvo i spremna je da joj pomogne u savlađivanju puta koji joj predstoji, izjavio je francuski ambasador u Beogradu Žan-Fransoa Teral (Jean-Francois Terral)
U intervjuu agenciji Beta, Teral je naglasio da razume da je za Srbiju Kosovo važno pitanje, ali je ocenio da srpske vlasti treba da se zapitaju da li mere koje preduzimaju prema zemljama koje su priznale nezavisnost Kosova... »
Teral: Srbija ima svoje mesto u EU
Blic nedelja, 6. april 2008.
Srbija ima svoje mesto u Evropskoj uniji (EU) i Francuska želi da ona što pre dobije status kandidata za članstvo i spremna je da joj pomogne u savlađivanju puta koji joj predstoji, izjavio je francuski ambasador u Beogradu Žan-Fransoa Teral. U intervjuu agenciji Beta, Teral je naglasio da razume... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Komentari na drugim sajtovima
Oglasi
Vesti dana
©2008 Naslovi

