Povezane vesti
DINKIĆ PROTIV RUSA
Kurir ponedeljak, 7. april 2008.
Srpski ministar stao na stranu vlasnika „A-teka“ Mirka Kovača
Skandalozni proces privatizacije borskih rudnika ušao je u treću fazu, vlasnik kompanije „A-tek“ Mirko Kovač najavio je da u bitki za RTB po svaku cenu želi da pobedi kompaniju SMR, ruskog milijardera Olega Deripaske. Kovač u... »
Vlada u četvrtak odlučuje o prodaji „Bora“
Blic ponedeljak, 7. april 2008.
Austrijski „A-tek“ ostaje kandidat za kupovinu giganta
Agencija za privatizaciju danas će uputiti inicijativu da se o poslednjoj ponudi austrijskog „A-teka“ izjasne Nadzorni odbor za restrukturiranje RTB „Bor“, a zatim i Vlada Srbije u kojoj se ozbiljno razmatra opcija da se ipak prihvati ponuda austrijske kompanije,... »
A-tek igra na produžetke
Politika ponedeljak, 7. april 2008.
Novi zahtev za isplatu RTB-a danas pred Agencijom za privatizaciju
Agencija za privatizaciju će danas odgovoriti austrijskoj kompaniji „A-tek” da li prihvata izmenjenu ponudu za produženje roka za uplatu novca za Rudarsko-topioničarski basen „Bor”(RTB). Austrijska kompanija je u petak tri minuta... »
"A-tek" kopa u vladi
Večernje novosti ponedeljak, 7. april 2008.
RTB Bor NADZORNI odbor Agencije za privatizaciju i Odbor za restrukturiranje RTB "Bor" daće u toku dana konačnu reč o tome treba li prihvatiti novu ponudu "A-teka" za isplatu preostale kupoprodajne cene - saznaju "Novosti". U slučaju da stav bude pozitivan, što je prema nezvaničnim najavama, gotovo... »
Oglasi
Najnovije vesti
Vesti dana
©2008 Naslovi





Komentari