Povezane vesti

Ronaldo: Flamengo, pa Milan

B92 utorak, 08. april 2008
 
B92: Ronaldo: Flamengo, pa Milan
Brazilac Ronaldo izjavio je da bi, pre povratka u tim Milana, mogao da zaigra za ekipu Flamenga kako bi došao do prave forme. Trostruki osvajač priznanja za najboljeg svetskog fudbalera u februaru je pretrpeo tešku povredu kolena koja je pretila i da mu okonča karijeru, ali je, ipak, odlučio da ne prekida karijeru, iako ga čeka sedmomesečna pauza.
"Imam sjajne odnose sa Milanom, tamo će mi vrata uvek biti otvorena, ali moram da budem spreman. Ideja je da nekoliko meseci igram u Brazilu, možda za Flamengo, i da se, ako sve bude bilo u redu, ponovo vrati u crveno-crni dres",... »

Ronaldo: Hoću opet da igram za Milan

Mondo utorak, 08. april 2008
 
Brazilac Ronaldo, nekada najbolji fudbaler sveta, izjavio je da bi pre povratka u tim Milana mogao da zaigra za "dečačku ljubav", Flamengo iz Rio de Žaneira, kako bi došao do prave forme. On je u februaru zadobio povredu kolena koja je pretila da mu okonča karijeru. Ronaldo je, ipak, istakao da ima... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi