Povezane vesti

Šef UNMIK-a o mandatu

Pink subota, 26. april 2008.
 
Riker proiv lokalnih izbora na Kosovu
Šef UNMIK-a Joakim Riker ponovio je u intervjuu za Bi-Bi-Si da se UNMIK protivi raspisivanju lokalnih izbora na Kosovu 11. maja. Srbija za sada navodi da poštuje mandat UNMIK-a, koji ima isključivo pravo da raspisuje izbore na Kosovu. Osim izveštaja koje smo videli u... »

"Samo UNMIK o lokalnim izborima"

B92 subota, 26. april 2008.
 
Priština -- Šef UNMIK-a Joakim Riker ponovio je sinoć da se UNMIK protivi raspisivanju lokalnih izbora na Kosovu 11. maja, i da se nada da će Beograd poštovati taj stav.
Riker je za Bi-Bi-Si izjavio da nije isključeno da će se u doglednoj budućnosti sprovesti lokalni izbori u srpskim sredinama na severu Kosova, ali je ponovio da ovlašćenje da raspiše te izbore ima samo UNMIK. "Srbija za sada... »

Komentari

27.04.2008 20:14
savo
Sto se tice UNMIKA oni se inace uvek protive za ono sto Srbi predlazu, mi jednom za svagda moramo znati da taj Unmik ili Kfor to su nasi neprijatelji isto kao i Albanci. Oni inace i nisu ovde da bi zastitili Srpski narod vec da bi samo sproveli otimanje KiM.
Pošaljite vaš komentar »

Komentari na drugim sajtovima

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi