Povezane vesti
U oružanom obračunu ranjen i prolaznik
Glas javnosti ponedeljak, 28. april 2008.
U pucnjavi u Mokranjčevoj ulici ranjen je Marko Pavlović (22), koji je umro na putu za bolnicu, dok je Miroslav Pavlović (30) teško ranjen lll Slučajnom prolazniku Mihajlu Živiću (22) rikošetirani metak povredio je slepoočnicu, a automobil mu slomio nogu dok je pokušavao da se skloni
NIŠ - Posle oružanog obračuna koji se u subotu oko 17 sati dogodio na autobuskoj okretnici u Mokranjčevoj ulici u Nišu, povređeni Marko Pavlović (22) iz Niša preminuo je na putu za bolnicu, dok su na Klinici za neurohirurgiju... »
STRADAO U OKRŠAJU BANDI
Kurir ponedeljak, 28. april 2008.
NIŠ - Nišlija Marko Pavlović (22) preminuo je od rana zadobijenih u oružanom obračunu dve grupe mladića u ovom gradu, dok je njegov brat Miroslav (30) teško ranjen. Slučajnom prolazniku Mihajlu Živiću (22) rikošetirani metak povredio je slepoočnicu, a dok je bežao sa mesta obračuna, naleteo je na... »
Obračun umesto pomirenja
Večernje novosti ponedeljak, 28. april 2008.
Uviđaj NIŠ - Kod okretnice autobusa u Mokranjčevoj ulici u Nišu, u subotu oko 17 časova, došlo je do oružanog obračuna između dve grupe mladića. Hicima iz pištolja ubijen je Marko Pavlović (22), a ranjen njegov brat Miroslav (30). Povređen je i Mihajlo Živić (22), koji se slučano zatekao na mestu... »
Okršaj u Nišu
Politika ponedeljak, 28. april 2008.
U subotu uveče u revolveraškom obračunu ubijen Marko Pavlović, a teško povređeni Miroslav Pavlović (30), i Mihajlo Živić (22)
Niš – Ne pamti se u poslednjih nekoliko decenija da su Uskrs u Nišu obeležili kriminalci i krvavi obračuni, kao što je to bilo tokom ovogodišnjeg praznika. U subotu uveče, oko 17,30 časova, na autobuskoj okretnici u Mokranjčevoj... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Oglasi
Najnovije vesti
Vesti dana
©2008 Naslovi




