Povezane vesti
Potpisan memorandum Fijat-Zastava
B92 četvrtak, 01. maj 2008
Beograd, Kragujevac -- Ministar ekonomije Mlađan Dinkić i potpredsednik Fijata Alfredo Altavila potpisali su u Beogradu Memorandum o razumevanju, strateškoj saradnji i zajedničkom ulaganju.
Memorandum, koji je potpisan u prisustvu predsednika Srbije Borisa Tadića, predviđa formiranje zajedničke kompanije u kojoj bi torinska fabrika imala 70 odsto, a država Srbija 30 odsto vlasništva. Predsednik Fijata Serđo Markione... »
Skliznula akcija Fijata
RTS sreda, 30. april 2008
Akcija Fijata, najveće italijanske automobilske industrije, skliznula je na berzi u Milanu za 1,6 odsto, na 14,36 evra. Na berzi je objavljeno da je Fijat potpisao memorandum o razumevanju sa srpskim proizvođačem automobila Zastavom. Indeks berze u Milanu S&P/MIB koji je treći uzastopni dan u padu,... »
Fijat i Vlada Srbije zajedno investiraju u Zastavu
EMportal sreda, 30. april 2008
Italijanska komapanija Fiat i država Srbija potpisali su Memorandum o razumevanju o strateškoj saradnji i zajedničkom ulaganju u kragujevačku fabriku automobila Zastava.
Memorandumom kojim je predviđeno osnivanje zajedničkog preduzeća u kojem bi Fiat imao 70 odsto vlasništa, a država Srbija 30 odsto u Beogradu su potpisali su potredsednik Fiata Alfredo Altavila i ministar ekonomije Srbije Mlađan... »
Akcije Fijata pale nakon dogovora sa Zastavom
Mondo sreda, 30. april 2008
Cena akcija Fijata (Fiat), najveće italijanske automobilske industrije, skliznula je u sredu na berzi u Milanu za 1,6 odsto, na 14,36 evra, nakon što je objavljeno da je torinski gigant potpisao memorandum o razumevanju sa srpskim proizvođačem automobila Zastavom. Indeks berze u Milanu S&P/MIB je... »
Memorandum o partnerstvu Fijata i Zastave
Poslovni magazin sreda, 30. april 2008
Potpisan Memorandum o strateškom partnerstvu "Fijata" i "Zastave" Ministar ekonomije i regionalnog razvoja u Vladi Republike Srbije Mlađan Dinkić i potpredsednik "Fijata" Alfredo Altavila potpisali su danas u Kragujevcu Memorandum o razumevanju, strateškoj saradnji i zajedničkom ulaganju.... »
Fijat ulaže 700 miliona € u Zastavu
B92 sreda, 30. april 2008
12:18
Memorandum predviđa formiranje nove, zajedničke kompanije, u kojoj bi Fijat imao 70, a država 30 odsto, ukupna ulaganja u prvoj fazi od 700 miliona evra i proizvodnju 200.000 automobila A klase do kraja sledeće godine. Takođe, predviđen je i početak proizvodnje vozila... »
Strateško partnerstvo "Zastave" i "Fijata" ?
RTV sreda, 30. april 2008
BEOGRAD - Ministar ekonomije i regionalnog razvoja Srbije Mlađan Dinkić najavio je da će danas u Beogradu biti potpisan ugovor sa italijanskim Fijatom o strateškom partnerstvu za kragujevačku "Zastavu". "Danas se očekuje potpisavanje ugovora decenije vezanog za "Zastavu" o proizvodnji potpuno novog... »
Najnovije vesti
Sponzorisani linkovi
Vesti dana
©2008 Naslovi





Komentari