Ekstradicija Subotića odugovlači suđenje

Subotić već u utorak u Srbiji

Glas javnosti subota, 3. maj 2008.
 
BEOGRAD - Ako država želi Stanka Subotića na suđenju zakazanom za 19. maj, može da ga ima tako što će veće Specijalnog suda prihvatiti ponuđeno jemstvo od 700.000 evra, tako da bi Subotić već 5. ili 6. maja bio u Beogradu, a ako ga ne želi na optuženičkoj klupi već u pritvoru, onda će nastaviti sa... »

Ekstradicija Subotića odugovlači suđenje

Politika subota, 3. maj 2008.
 
Branilac Vlado Pavićević predlaže da sud prihvati jemstvo od 700.000 evra i omogući Stanku Subotiću da dođe na suđenje sa slobode
Advokat Vlado Pavićević, branilac Stanka Subotića Caneta, optuženog za šverc cigareta, saopštio je juče da će postupak izručenja njegovog klijenta iz Ruske Federacije dovesti do odugovlačenja suđenja, zakazanog za 19. maj.... »

Komentari

03.05.2008 11:24
Sale
Ko hoce da se kladi da taj srpskog zatvora ne da nece videti nego ga nece ni cuti na sopstvenom sudjenju u tv specijalnom odeljenju za organizovani kriminal. Nije ljudima svesno da on finansira pola politicke scene u Srbiji. Ovo je samo udarac Kostunici sa strane zutog tabora - koji je cisto usput receno bar 10 puta mocniji i jaci od kojekakvih muljara i jajara kakvi su Cane Subotic.
03.05.2008 19:15
Karic
Sef Crnogorskog Kartela Don Milo Djukanovic je garantovao za Caneta licno Predsjedniku Putinu! Sada se ocekuje da se "duvanski Boss" Cane pod hitno pusti pa da ga Milo prebaci u Crnu Goru, gdje bi nastavio mirno da se bavi biznisom.
Pošaljite vaš komentar »

Komentari na drugim sajtovima

Oglasi

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi