„Oficir“ za Paskaljevića
„Oficir“ za Paskaljevića
Blic petak, 9. maj 2008.Poznatom reditelju Goranu Paskaljeviću juče je u francuskoj ambasadi dodeljen orden umetnosti i književnosti u rangu oficira. Priznanje je Paskaljeviću uručio ambasador Francuske u Srbiji Žan-Fransoa Teral. „Orden umetnosti i književnosti francusko ministarstvo kulture dodeljuje osobama koje su se... »
Kultura je uvek ispred diplomatije
Glas javnosti petak, 9. maj 2008.Ponosan sam što nagrada dolazi iz zemlje pod čijim uticajem je formirana moja lična kultura. Vaspitavan sam na francuskom i italijanskom filmu. A ne treba zaboraviti ni da sam privatno vezan za Francusku
Francuski ambasador Teral uručiće danas u prostorijama francuske ambasade reditelju Goranu Paskaljeviću orden reda umetnosti i književnosti u rangu oficira. Ovo visoko priznanje dodeljuje francusko ministarstvo kulture „osobama... »
Doprinos svetskoj baštini
Danas petak, 9. maj 2008.Danas uručenje francuskog Ordena umetnosti i književnosti najvišeg reda Goranu Paskaljeviću
Ambassador Francuske u Srbiji, Žan Fransoa Teral, danas, na Dan Evrope, uručuje Goranu Paskaljeviću Orden reda umetnosti i književnosti ranga "komandora", na prijemu organizovanom za tu priliku u Ambasadi Francuske u Beogradu.... »
Komentari na drugim sajtovima
Kultura je uvek ispred diplomatije
Glas javnosti1 komentar(a)
Odlazak Anćelotija i angažovanje Viljas-Boaša Čelsi koštalo 28 miliona funti
Blic sport
pre 39 minuta
©2012 Netmark d.o.o.



Komentari