Volksbank nudi investicionu štednju sa kamatom do 17 odsto

Volksbank nudi investicionu štednju sa kamatom do 17 odsto

EMportal petak, 9. maj 2008.
 
Volksbanka u Srbiji ponudila je prvi put na srpskom tržištu novu vrstu investicione štednje u evrima sa kamatom do 17 odsto godišnje.
"Novi proizvod 'čeri ap' omogućava ulaganje u korpu akcija 20 najpoznatijih (blu čip) kompanija listiranih na šest svetskih berzi", kazao je na konferenciji za novinare direktor sektora Volksbanke za poslovanje sa stanovništvom... »

Folks banka: Nova vrsta štednje

B92 petak, 9. maj 2008.
 
B92: Folks banka: Nova vrsta štednje
Beograd -- Folks banka u Srbiji ponudila je novu vrstu štednje u evrima, koja garantuje godišnju kamatu od dva odsto, a prinos može dostići i ukupno 17 procenata.
Kako su objasnili predstavnici Folksbanke na konferenciji za novinare, „Cherry up” je proizvod baziran na indeksu korpe akcija 20 najpoznatijih internacionalnih kompanija, koje se kotiraju na šest svetskih berzi, a profit zavisi... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi