Lažni "Eurokrem" u prodavnicama

Lažni "Eurokrem" u prodavnicama

B92 subota, 5. jul 2008.
 
B92: Lažni "Eurokrem" u prodavnicama
Beograd -- Na tržištu Srbije pojavio se falsifikat "Eurokrema", a pronađeni uzorci mikrobiloški su neispravni, pa njegovo konzumiranje može izazvati neželjene posledice.
Koncern "Svislajn Takovo" saoštio je da su pronađeni uzorci bili upakovani u plastičnim kanticama od jednog kilograma, a oblik i dizajn falsifikata ne odgovara pravom "Eurokremu". Falsifikovani "Eurokrem" proizveden je u... »

Falsifikat „eurokrema” na tržištu Srbije

Politika subota, 5. jul 2008.
 
Pronađeni uzorci pakovani su u plastičnim kanticama od jednog kilograma, mikrobiološki su neispravni, pa njegovo konzumiranje može izazvati neželjene posledice, saopštio koncern „Svislajn Takovo”
Na tržištu Srbije u poslednjih nekoliko sedmica pojavio se falsifikat „eurokrema”, a pronađeni uzorci mikrobiološki su neispravni, pa njegovo konzumiranje može izazvati neželjene posledice, saopštio je juče koncern „Svislajn... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »

Komentari na drugim sajtovima

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi