Povezane vesti
Sutra izbor nove Vlade
B92 nedelja, 6. jul 2008.
Beograd -- Skupština Srbije sutra bira novu Vladu, jedanaestu od uvođenja višestranačja 1990. godine. U zdanju Skupštine u toku su poslednje pripreme za sutrašnje zasedanje.
Majstori sređuju klima uređaje na skupštinskoj zgradi, čisti se unutrašnjost parlamenta i ostalo je da se pred izbor nove Vlade za poslanicima pokupe iskorišćeni skupštinski materijali preostali od poslednjeg zasedanja. "Održava... »
Skupština sutra bira vladu
RTS nedelja, 6. jul 2008.
Pošto je predsednik Srbije Boris Tadić Parlamentu i zvanično predložio da mandatar za sastav nove Vlade bude Mirko Cvetković, predsednica Skupštine Slavica Đukić-Dejanović zakazala je za sutra posebnu sednicu sa jedinom tačkom dnevnog reda - izbor Vlade. Nova Vlada Srbije imaće 27 članova. Premijer... »
Ko su novi ministri?
Mondo nedelja, 6. jul 2008.
Srbija bi u ponedeljak trebalo da dobije novu vladu, za čiji izbor mora da glasa najmanje 126 poslanika u Skupštini Srbije. Novu vladu će formirati stranke liste "Za evropsku Srbiju", koalicija Socijalistička partija Srbije-Partija ujedinjenih penzionera Srbije-Jedinstvena Srbija (SPS-PUPS-JS) i... »
Sutra nova vlada
Dnevnik nedelja, 6. jul 2008.
Srbija bi u ponedeljak trebalo da dobije novu vladu, za čiji izbor mora da glasa najmanje 126 poslanika u Skupštini Srbije. Novu vladu će formirati stranke liste “Za evropsku Srbiju”, koalicija Socijalistička partija Srbije-Partija ujedinjenih penzionera Srbije-Jedinstvena Srbija (SPS-PUPS-JS) i... »
Poznati svi ministri
Večernje novosti nedelja, 6. jul 2008.
Mandatar Mirko Cvetković SRBIJA u ponedeljak dobija novu vladu. Predsednik Narodne skupštine Slavica Đukić-Dejanović zakazala je za 10 časova posebnu sednicu parlamenta, a jedina tačka dnevnog reda je - izbor vlade. Nju će činiti stranke liste "Za evropsku Srbiju", koalicija oko socijalista i... »
Srbija sutra dobija novu vladu
Politika nedelja, 6. jul 2008.
U poslaničkom klubu DS-a juče rečeno da su određena sva kadrovska rešenja u budućem kabinetu mandatara Mirka Cvetkovića
Za ponedeljak je sazvana Druga posebna sednica, na čijem će dnevnom redu biti izbor vlade. Međutim, već su poznata sva kadrovska rešenja u budućem kabinetu mandatara Mirka Cvetkovića. Zajedno u novoj vladi će sedeti Rasim Ljajić... »
Oglasi
Najnovije vesti
Vesti dana
©2008 Naslovi







Komentari
Ako nemate ideja ili ste cak toliko lenji da niste ni procitali clanak koji komentarisete, ne cekajte da neko napise nesto sto se vama ne svidja, pa da ogovarate ljude bez ikakvih argumenata. Jednom sam napisao da ste bezobrazni, ali sada vidim da sam pogresio. Vi ste jadni i iz nekog samo vama znanog razloga mrzite sve sto ima ime koje pocinje prefiksom radi, kao na primer radikali. Mnogo brinete o ZES-u. Pa ja o tome upravo i pisem, svi u ZES-u i oko njega i treba da brinu jer nisu ni svesni sta ih sve uskoro ceka. To je izgleda ono sto vas cini nesigurnom, jer ste i sami svesni ove "Stradije" koju nam pripremaju vasi dinkici, jelasici, milosavljevici, i ostale seka "sneze", koje su sebe obezbedile za ceo zivot od nasih (mojih) para.
Mozda Nikolic i ima zamak kod Kragujevca, zbilja ne znam to, ali ga nije napravio sedeci u ministarskoj ili fotelji nekog UO. Niste pomenuli Kostunicu, o kome sve mozete da pricate, ali da je lopov? Verovatno ne postoji takav tekst iz koga bi mogli da prepisete nesto o tome jer ga niko nije ni napisao. Tako vam je i sa svim ostalima iz SRS. To sto ste kukavica, pa nemate petlju, kao na primer Natasa Jovanovic, da napisete i bar jednom prvi posaljete svoj clanak, da bi mi videli sta vi stvarno mislite o temi koju komentarisete, vi se zapitajte.
A šta ih to čeka pukovniče, da čujemo? Vi ste ovde poznati kao "dobar" prognozer, pa ajde malo prosvetlite nas.