Socijaliste čeka mesto kod Pajtića

Socijaliste čeka mesto kod Pajtića

Dnevnik subota, 12. jul 2008.
 
Pregovori o formiranju nove pokrajinske vlasti koje u Vojvodini predvodi Demokratska stranka juče su ušli u samu završnicu, ali je za javnost još nepoznanica da li će u sastav nove vojvođanske vlade, pored DS, G17 plus, Mađarske koalicije i LSV, ući i SPS, sve dok se u ponedeljak, dva dana uoči... »

Neizvestan ulazak SPS-a u vladu Vojvodine

Politika subota, 12. jul 2008.
 
Sastav novog Izvršnog veća biće poznat u utorak, dan pre konstitutivne sednice pokrajinskog parlamenta, a inicijalni predlog je da DS dobije 10 od 18 mesta, ,Mađarska koalicija“ tri, G17 plus i Liga socijaldemokrata, po dva, a SPS jedno mesto u novoj vladi
Novi Sad – Mandatar za sastav Izvršnog veća Vojvodine Bojan Pajtić, koji je ovu funkciju obavljao i u protekle četiri godine, počeo je konsultacije za sastav nove pokrajinske vlade, dok su istovremeno predstavnici stranaka koje... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
042 420 421 user: naslovi pass: naslovi
Add to Google
Add to Facebook
Twitter Naslovi
©2009 Netmark