IZREŠETAN U SAČEKUŠI
IZREŠETAN U SAČEKUŠI
Press utorak, 15. jul 2008.
Dejan Nešković (44) ubijen hicima iz "kalašnjikova" ispred svoje zgrade u Višnjičkoj banji, napadač pobegao. Zalutali meci pogodili stan petočlane porodice Milošević, na sreću, niko nije povređen
Dejan Nešković (44) iz Beograda ubijen je juče u sačekuši u Višnjičkoj banji! Nepoznati napadač prišao je Neškoviću, koji je izašao iz svog automobila u ulici Višnjički venac 93, ispalio u njega rafal iz "kalašnjikova" i pobegao... »
Likvidiran ispred zgrade
Kurir utorak, 15. jul 2008.
Dejan Nešković (44) usmrćen sa dva rafala u Višnjičkoj banji
BEOGRAD - Dejan Nešković (44) ubijen je juče oko 12 sati u ulici Višnjički venac 93. Na Neškovića je pucano rafalnom paljbom, najverovatnije iz automatskog oružja. Nešković je pogođen u stomak i butinu kada ga je, prema još nepotvrđenim informacijama, jedan... »
Izrešetan na kućnom pragu
Glas javnosti utorak, 15. jul 2008.
BEOGRAD - Dejan Nešković (44), zvani Bepta, ubijen je juče oko 12 sati u Ulici višnjički venac 93. Na Neškovića je pucano rafalnom paljbomm najverovatnije iz automatskog oružja. Prema još nepotvrđenim informacijama, neidentifikovani napadač sačekao je Neškovića na ulazu zgrade u kojoj živi i ranio... »
Rafali ispred stana
Večernje novosti utorak, 15. jul 2008.
Policijski uviđaj pored žrtvinog „nisana“ BEOGRAD - Beograđanin Dejan Nešković (44) ubijen je u pucnjavi koja se u ponedeljak oko 12 časova odigrala na Višnjičkom venacu 93, u naselju Višnjička banja. Na njega je, ispred zgrade u kojoj je živeo, pucao nepoznati napadač, a zatim pobegao u zelenoj... »
Nema komentara na ove vesti. Pošaljite vaš komentar, budite prvi »
Komentari na drugim sajtovima
Izrešetan na kućnom pragu
Glas javnosti1 komentar(a)
Oglasi
Vesti dana
©2008 Naslovi



