Prednost paorima

Prednost paorima

Pink sreda, 10. septembar 2008.  
Zakon o zemljištu će biti promenjen
Zakon o zemljištu će sigurno biti promenjen, a Dnevnik saznaje da je najznačajnija novina da će državne njive biti davane u arendu kroz dvokružnu licitaciju. Pri tome će, prema saznanjima novosadskog lista, prednost u prvom krugu imati paori iz opštine u kojoj se... »

Prednost paorima u prvom krugu licitacije

RTV sreda, 10. septembar 2008.  
NOVI SAD - Zakon o zemljištu će sigurno biti promenjen, a Dnevnik saznaje da je najznačajnija novina da će državne njive biti davane u arendu kroz dvokružnu licitaciju. Pri tome će, prema saznanjima novosadskog lista, prednost u prvom krugu imati paori iz opštine u kojoj se nalaze državne oranice.... »

Poljoprivreda: Pet godina zabrane onima što varaju

Dnevnik sreda, 10. septembar 2008.  
Zakon o zemljištu će sigurno biti promenjen, a kako “Dnevnik” saznaje najznačajnija novina je da će državne njive biti davane u arendu kroz dvokružnu licitaciju pri čemu će prednost u prvom krugu imati paori iz opštine u kojoj se nalaze državne oranice. Takođe, onima koji budu opstruisali... »

Komentari

Avio karte - gdestinacija.com
Polazište
Odredište
Datum polaska
Datum povratka
Broj putnika (odrasli)
Naslovi.net u TOP 50 sajtova u Srbiji
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.