Povezane vesti

Ponovo napad na medicinsko osoblje i ponovo u Šapcu

Ponovo napad na medicinsko osoblje i ponovo u Šapcu

Radio 021 09.02.2016
Psihijatrijski bolesnik iz Šapca napao je medicinskog tehničara B. Gladovića, u noći između ponedeljka i utorka, u ambulanti službe Hitne pomoći u Šapcu. Tehničaru je u pomoć pritekao drugi pacijent i tako su savladali napadača. M. M. (44) je… »
Pacijent nožem nasrnuo na tehničara

Pacijent nožem nasrnuo na tehničara

Dnevnik 09.02.2016
Medicinski tehničar Borisav Gladović (30) napadnut je u Službi hitne pomoći u Šapcu, saopšteno je iz te zdravstvene ustanove.Do incidenta je došlo oko četiri sata kada je. pacijent M. M. (44) nožem napao Gladovića. Medicinski tehničar je tada… »
NOVI INCIDENT U ŠABAČKOM DOMU ZDRAVLjA Narkoman nasrnuo nožem na tehničara

NOVI INCIDENT U ŠABAČKOM DOMU ZDRAVLjA Narkoman nasrnuo nožem na tehničara

Večernje novosti 09.02.2016
"Došao sam nekog da ubijem", rekao je pacijent M.M. (44) godine, i potegao nož na medicinskog tehničara Borisava Gladovića, u službi hitne pomoći šabačkog Doma zdravlja, saznaju “Novosti”. "Došao sam nekog da ubijem", rekao je pacijent M.M… »
Napad U Hitnoj Pomoći: Ušao u ordinaciju i viknuo: "DOŠLO MI JE DA NEKOGA ZAKOLJEM!"

Napad U Hitnoj Pomoći: Ušao u ordinaciju i viknuo: "DOŠLO MI JE DA NEKOGA ZAKOLJEM!"

Blic 09.02.2016
Medicinski tehničar Borisav Gladović jutros oko 4 sata napadnut je u Službi hitne medicinske pomoći šabačkog Doma zdravlja. Na njega je nožem nasrnuo M.M. (44) iz Bogatića. Gladović je menjao kolege koje su otišle na intervenciju na teren, a… »
Napadnut medicinski tehničar u Šapcu

Napadnut medicinski tehničar u Šapcu

Akter 09.02.2016
Medicinski tehnicar napadnut je u službi Hitne pomoci u Šapcu, preneli su beogradski mediji. Njega je, kako prenose mediji, noćas nožem napao psihijatrijski bolesnik, a tehničaru je u pomoć pritekao drugi pacijent i napadač je savladan.… »
Novi napad u Šapcu! Nožem na medicinskog tehničara

Novi napad u Šapcu! Nožem na medicinskog tehničara

Mondo 09.02.2016
Medicinski tehničar napadnut je u službi Hitne pomoći u Šapcu, preneli su beogradski mediji. Foto: Guliver/Getty/Thinkstock Njega je, kako prenose mediji, noćas nožem napao psihijatrijski bolesnik. Tehničaru je u pomoć pritekao drugi pacijent i… »
Incident U Šabačkoj Hitnoj Pomoći: Psihijatrijski bolesnik (44) nožem napao medicinskog tehničara

Incident U Šabačkoj Hitnoj Pomoći: Psihijatrijski bolesnik (44) nožem napao medicinskog tehničara

Kurir 09.02.2016
ŠABAC - Medicinski tehničar Borisav Gladović napadnut je jutros oko 4 sata u ambulanti službe Hitne pomoći u Šapcu, kada ga je nožem napao psihijatrijski bolesnik (44). Tehničaru je u pomoć pritekao drugi pacijent i tako su savladali napadača… »

Vesti dana »