Povezane vesti

NIKOLIĆ O IZBORIMA: Verujem da će SNS ostati na vlasti

NIKOLIĆ O IZBORIMA: Verujem da će SNS ostati na vlasti

Pravda 11.02.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da veruje i želi da Srpska napredna stranka (SNS) ostane na vlasti i nakon narednih izbora ali i dodao da misli da je nemoguće da se vlast formira bez koalicije sa nekom strankom. -Mislim da je… »
Nije mudro da SNS sama formira vladu

Nije mudro da SNS sama formira vladu

Akter 11.02.2016
Srpska napredna stranka će odlučiti hoće li posle vanrednih parlamentarnih izbora praviti vlast sama, ukoliko to bude mogla, ili će ići u koalicije. Ovo je izjavio predsednik Srbije Tomislav Nikolić i dodao da je pitanje da li je uopšte mudro da… »
Nikolić: Nije mudro da SNS sama formira vladu

Nikolić: Nije mudro da SNS sama formira vladu

Radio 021 11.02.2016
Srpska napredna stranka je ta koja će odlučiti hoće li posle vanrednih parlamentarnih izbora praviti vlast sama, ukoliko to bude mogla, ili će ići u koalicije. To je predsednik Srbije Tomislav nikolić izjavio za "Večernje novosti" i dodao da je… »
Nikolić: Podržaću SNS na izborima

Nikolić: Podržaću SNS na izborima

Slobodna Evropa 11.02.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da će na predstojećim parlamentarnim izborima podržati listu Srpske napredne stranke (SNS) i ukazao da bi SNS trebalo dobro da razmisli o tome da li je mudro da nakon izbora sama formira vladu. "SNS je ta… »
Nikolić: Nije mudro da SNS sam formira Vladu

Nikolić: Nije mudro da SNS sam formira Vladu

Večernje novosti 11.02.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić, za "Novosti", o predstojećim vanrednim parlamentarnim izborima: Prirodne su čarke sa SPS u predizbornoj kampanji. SRPSKA napredna stranka je ta koja će odlučiti hoće li posle vanrednih parlamentarnih izbora… »

Vesti dana »