Povezane vesti

ŠEŠELj O IZRICANjU PRESUDE: Dobrovoljno neću u Hag, to me ne interesuje!

ŠEŠELj O IZRICANjU PRESUDE: Dobrovoljno neću u Hag, to me ne interesuje!

Pravda 12.02.2016
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj rekao je, povodom objave Haškog tribunala da će mu presudu izreći 31. marta, da ga to ne interesuje i da dobrovoljno tamo neće ići. „To mene ne interesuje, ja sam Haški tribunal ubedljivo… »
Presuda Vojislavu Šešelju 31. marta

Presuda Vojislavu Šešelju 31. marta

Akter 12.02.2016
Haški tribunal izreći će 31. marta presudu lideru Srpske radikalne stranke Vojislavu Šešelju, saopštio je danas kasno popodne taj sud. U odluci, koju je potpisao predsedavajući sudija Žan-Klod Antoneti (Jean-Claude Antonetti), vlastima Srbije… »
HAG PRESUĐUJE ŠEŠELjU POSLE 13 GODINA: Izricanje zakazano za 31. mart, lider SRS mora u Sheveningen

HAG PRESUĐUJE ŠEŠELjU POSLE 13 GODINA: Izricanje zakazano za 31. mart, lider SRS mora u Sheveningen

Pravda 12.02.2016
Haški tribunal izreći će 31. marta presudu lideru Srpske radikalne stranke Vojislavu Šešelju, saopštio je danas kasno popodne taj sud. U odluci, koju je potpisao predsedavajući sudija Žan-Klod Antoneti (Jean-Claude Antonetti), vlastima Srbije… »
Hag: Presuda Šešelju 31. marta

Hag: Presuda Šešelju 31. marta

Večernje novosti 12.02.2016
Tribunal zahteva da šef radikala bude u Hagu do kraja idućeg meseca. Lider SRS: neću ići dobrovoljno. Ljajić: Brinućemo o stabilnosti zemlje. Vučić poslao pismo Hagu zbog Tolimira. HAŠKI tribunal izreći će 31. marta u 10 časova presudu lideru… »

Vesti dana »