Povezane vesti

PISMO UPOZORENjA KOLINDI: Situacija neizdrživa – Srbe progone, mene pljuju na ulici!

PISMO UPOZORENjA KOLINDI: Situacija neizdrživa – Srbe progone, mene pljuju na ulici!

Pravda 13.02.2016
ZAGREB – Predsednik Srpskog narodnog veća i saborski zastupnik Milorad Pupovac uputio je pismo predsednici Hrvatske Kolindi Grabar-Kitarović u kojem je upozorio na narastanje atmosfere netolerancije i poruke mržnje prema političkim, etničkim i… »
Pupovac: Netolerancija sada veća nego u ratnim devedesetim

Pupovac: Netolerancija sada veća nego u ratnim devedesetim

Studio B 13.02.2016
Predsednik Srpskog nacionalnog veća Milorad Pupovac uputio je pismo hrvatskoj predsednici Kolindi Grabar Kitarović u kojem je upozorava na porast netolerancije i mržnje prema manjinama, pa i prema njemu lično, prenose „Večernje novosti". Milorad… »
Grabar Kitarović: U Hrvatskoj porasla netolerancija

Grabar Kitarović: U Hrvatskoj porasla netolerancija

Al Jazeera 13.02.2016
Predsjednica Hrvatske odgovorila na upozorenje Srpskog narodnog vijeća o porastu nasilja prema Srbima u Hrvatskoj. Srpsko narodno vijeće upozorilo je na rast nasilja prema Srbima u Hrvatskoj, a predsjednica Kolinda Grabar Kitarović je odgovorila da se… »
Pupovac: Pljuju me na ulici!

Pupovac: Pljuju me na ulici!

Alo 13.02.2016
Predsednik Srpskog nacionalnog veća Milorad Pupovac uputio je pismo hrvatskom predsedniku Kolindi Grabar Kitarović u kojem je upozorava na porast netolerancije i mržnje prema manjinama, pa i prema njemu lično. Pupovac navodi da je doživeo da ga… »
Vulin: Hrvatska mora zaštititi Srbe od ustaštva

Vulin: Hrvatska mora zaštititi Srbe od ustaštva

Al Jazeera 13.02.2016
Srpski ministar kazao da je Vlada u Beogradu zabrinuta kad god Srbi u Hrvatskoj upozoravaju da je njihov položaj sve lošiji. Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Srbije Aleksandar Vulin očekuje da Hrvatska vlada zaštiti njene… »
Pupovac Pisao Kolindi Pljuju me na ulici i viču: Četniče, idi u Srbiju!

Pupovac Pisao Kolindi Pljuju me na ulici i viču: Četniče, idi u Srbiju!

Kurir 13.02.2016
ZAGREB - Predsednik Srpskog narodnog veća i saborski zastupnik Milorad Pupovac uputio je pismo predsednici Hrvatske Kolindi Grabar-Kitarović u kojem je upozorio na narastanje atmosfere netolerancije i poruke mržžnje prema političkim, etničkim i… »
Pupovac predsednici: Bujanje netolerancije

Pupovac predsednici: Bujanje netolerancije

RTV 13.02.2016
ZAGREB - Predsednik Srpskog narodnog veća i saborski zastupnik Milorad Pupovac uputio je pismo predsednici Hrvatske Kolindi Grabar-Kitarović u kojem je upozorio na narastanje atmosfere netolerancije i poruke mržnje prema političkim, etničkim i drugim… »
Pupovac pisao Kolindi Grabar Kitarović

Pupovac pisao Kolindi Grabar Kitarović

RTS 13.02.2016
Decenijama građena tolerancija i priznavanje političkih i identitetskih razlika se razara pred naššim očima i preti da ugrozi elementarna demokratska dostignuća, naveo je predsednik SNV-a Milorad Pupovac u pismu hrvatskoj predsednici. Predsednik… »
"Nepoznati Ljudi Me Pljuju Na Ulici I Viču Da Sam Četnik": Stravično TAJNO pismo PUPOVCA stiglo Kolindi Grabar - Kitarović!

"Nepoznati Ljudi Me Pljuju Na Ulici I Viču Da Sam Četnik": Stravično TAJNO pismo PUPOVCA stiglo Kolindi Grabar - Kitarović!

Telegraf 13.02.2016
Godinama, decenijama građena tolerancija i priznavanje političkih i identitetskih razlika time se razara pred našim očima i preti da ugrozi elementarna demokratska dostignuća, političku stabilnost i društvenu sigurnost u našoj zemlji - napisao je… »
"Pupovac, četniče, idi u Srbiju"

"Pupovac, četniče, idi u Srbiju"

Vesti online 13.02.2016
Predsednik Srpskog narodnog veća i saborski zastupnik Milorad Pupovac uputio je pismo predsednici Hrvatske Kolindi Grabar Kitarović u kojem je upozorio na narastanje atmosfere netolerancije i poruke mržnje prema političkim, etničkim i drugim… »
Pupovac pisao predsednici i premijeru zbog mržnje

Pupovac pisao predsednici i premijeru zbog mržnje

N1 Info 13.02.2016
Predsednik Srpskog nacionalnog veća Milorad Pupovac poslao je pismo predsednici Hrvatske Kolindi Grabar Kitarović u kojem je upozorava na porast netolerancije i mržnje prema manjinama, pa i prema njemu lično. Pupovac u pismu navodi da je doživeo da… »
Pupovac pisao Kolindi: Pljuju me na ulici

Pupovac pisao Kolindi: Pljuju me na ulici

Večernje novosti 12.02.2016
Predsednik Srpskog nacionalnog veća dr Milorad Pupovac uputio je pismo hrvatskoj predsednici u kojem je upozorava na porast netolerancije i mržnje prema manjinama, pa i prema njemu lično. ZAGREB - OD STALNOG DOPISNIKA Lider Srba u Hrvatskoj dr Milorad… »

Vesti dana »