Povezane vesti

Vučić: Pre bih umro nego ukrao glas

Vučić: Pre bih umro nego ukrao glas

Danas 01.05.2016
Beograd - Neću dozvoliti "cenzus koaliciji" da, zarad fotelja i lilnih interesa, ruši Srbiju, njenu stabilnost i krhku demokratiju, rekao je danas predsednik Vlade Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić i naglasio da bi "pre… »
Vučić poručio opoziciji: "Ćerajte me, ali nećete rušiti krhku demokratiju u Srbiji"

Vučić poručio opoziciji: "Ćerajte me, ali nećete rušiti krhku demokratiju u Srbiji"

Blic 01.05.2016
Ćerajte mene, al nemojte da rasterujete Srbe s Kosova i da ih terate u grobove i govorite da njihovi glasovi nisu validni. Sve se svodi na to da opozicija želi sitne privilegije, da ručaju u skupštinskom restoranu i imaju skupštinske plate. Smririće… »
Vučić: Neću dozvoliti rušenje krhke demokratije u Srbiji

Vučić: Neću dozvoliti rušenje krhke demokratije u Srbiji

Večernje novosti 01.05.2016
Premijer Vučić izjavio je da je na protestu opozicije u subotu u Beogradu bilo maksimalno 1.700 ljudi i poručio predstavnicima opozicionih partija da im neće dozvoliti da "ruše stabilnost Srbije zarad njihovih fotelja" Predsednik Vlade Srbije… »
Vučić: Nadležni organi će odgovoriti ko su ljudi s fantomkama

Vučić: Nadležni organi će odgovoriti ko su ljudi s fantomkama

Slobodna Evropa 01.05.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nadležni organi odgovoriti na pitanje ko su ljudi s fantomkama koji su rušili objekte u Savamali. "Odgovoriće nadležni organi i nadležno tužilaštvo. Uveren sam da će ustanoviti istinu"… »
Vučić objasnio: "Mrtav glasač" je Sretan?

Vučić objasnio: "Mrtav glasač" je Sretan?

Vesti online 01.05.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da čovek za kojeg opozicija tvrdi da je "fantomski birač" od 144 godine, odnosno jedan od navodno mrtvih na spisku glasača, postoji, zove se Sretan Branković, iz sela Grča, opština Vitina, i ima 44… »
Vučić: Ćerajte me, u redu je, ali nećete rušiti krhku demokratiju

Vučić: Ćerajte me, u redu je, ali nećete rušiti krhku demokratiju

Pravda 01.05.2016
BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da građani ne treba da brinu, da će se nakon ponovljenih izbora u sredu sve znati, te da je uveren da će sve biti u redu kada opozicija pod pritiskom "ugura" još jednu stranku u parlament i dočepa se… »
Nadležni organi će odgovoriti ko su ljudi s fantomkama

Nadležni organi će odgovoriti ko su ljudi s fantomkama

Beta 01.05.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nadležni organi odgovoriti na pitanje ko su ljudi s fantomkama koji su rušili objekte u Savamali. "Odgovoriće nadležni organi i nadležno tužilaštvo. Uveren sam da će ustanoviti istinu"… »

Vesti dana »