Povezane vesti

Tramp: Kina siluje SAD svojom trgovinskom politikom

Tramp: Kina siluje SAD svojom trgovinskom politikom

Blic 02.05.2016
Favorit za nominaciju Republikanske stranke za predsednika SAD Donald Tramp je optužio Kinu da "siluje" Sjedinjene Američke Države svojom nepravednom trgovinskom politikom, javljaju danas američki mediji. Taj američki milijarder je, obraćajući se… »
Tramp pozvao republikance: Nije neophodno, ali stanite iza mene!

Tramp pozvao republikance: Nije neophodno, ali stanite iza mene!

Kurir 02.05.2016
Favorit za nominaciju Republikanske stranke za predsednika SAD Donald Tramp pozvao je danas svoju stranku da se ujedini i stane iza njega, iako to, prema njegovim rečima, neće uticati na njegovu nominaciju. "Mislim da neće napraviti razliku, ali bilo… »
Tramp: Pobeđujem i bez jedinstva republikanaca

Tramp: Pobeđujem i bez jedinstva republikanaca

Novi magazin 02.05.2016
Favorit u trci za predsedničku nominaciju republikanaca Donald Tramp pozvao je Republikansku partiju da se ujedini iza njegove kandidature, navevši da će pobediti u svom slučaju. "Ne mislim da je važno, ali bi bilo lepo da se Republikanska partija… »
Tramp: Kina siluje SAD svojom trgovinskom politikom, odgovorna je za najveću krađu u svetskoj istoriji

Tramp: Kina siluje SAD svojom trgovinskom politikom, odgovorna je za najveću krađu u svetskoj istoriji

Pravda 02.05.2016
NjUJORK - Favorit za nominaciju Republikanske stranke za predsednika SAD Donald Tramp je optužio Kinu da "siluje" Sjedinjene Američke Države svojom nepravednom trgovinskom politikom, javljaju danas američki mediji. Taj američki milijarder je… »
Trump pozvao Republikance na ujedinjenje

Trump pozvao Republikance na ujedinjenje

Al Jazeera 02.05.2016
Donald Trump pozvao je danas svoju stranku da se ujedini i stane iza njega. Favorit za nominaciju Republikanske stranke za predsjednika SAD Donald Trump pozvao je danas svoju stranku da se ujedini i stane iza njega, iako to, prema njegovim riječima… »

Vesti dana »