Povezane vesti

Lalatović: Ne odustajemo od Evrope, obradovaćemo navijače

Lalatović: Ne odustajemo od Evrope, obradovaćemo navijače

Radio 021 02.05.2016
Uoči gostovanja ekipe timu Čukaričkog u Beogradu, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da crveno-beli definitivno nisu odustali od borbe za mesto koje obezbeđuje plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope. U četvrtom kolu plej ofa… »
Lešnjak: Vojvodina nije imala sreće ove sezone

Lešnjak: Vojvodina nije imala sreće ove sezone

Dnevnik 02.05.2016
Trener Čukaričkog Milan Lešnjak rekao je da očekuje veoma tešku utakmicu protiv Vojvodine u 34. kolu Superlige Srbije, ali dodao da njegov tim želi da nastavi sa serijom pobeda. "Psihološki će to biti najteža utakmica od kad sam u klubu. Zašto… »
Lešnjak pred vojvodinu: Ne smemo da se opustimo posle Partizana i Zvezde!

Lešnjak pred vojvodinu: Ne smemo da se opustimo posle Partizana i Zvezde!

Hot sport 02.05.2016
– Posle pobeda protiv Partizana i Zvezde u nekom kratkom periodu očekuje nas neizvesna utakmica. Vojvodina je veliko ime našeg fudbala. Možda imaju u poslednje vreme krizu rezultata. Gledao sam njihov poslednji meč, igrali su dobro, stvarali šanse… »
Lešnjak: Sledi nam psihološki najteža utakmica

Lešnjak: Sledi nam psihološki najteža utakmica

Mondo 02.05.2016
Može li Čukarički kao drugi kroz cilj? Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Posle uzastopnih pobeda nad Partizanom i Crvenom zvezdom, i to obe u gostima, fudbaleri Čukaričkog imaju još jedan veoma težak ispit. Ovaj put na svom terenu. Na Banovom brdu u… »
Može li Lalatović da zaustavi furiju s Brda?

Može li Lalatović da zaustavi furiju s Brda?

Mondo 02.05.2016
"Ne pobeđuje uvek favorit", kaže trener Vojvodine pred dolazak u Beograd na derbi 34. kola Superlige. Fudbaleri Čukaričkog nisu ispustili ni bod od 20. marta, od kada su naređali sedam pobeda u Superligi, s tim da su poslednje dve bile naročito… »
Lalatović: Nije me iznenadila pobeda Čukaričkog nad Partizanom i Zvezdom

Lalatović: Nije me iznenadila pobeda Čukaričkog nad Partizanom i Zvezdom

Sportal blic 02.05.2016
Trener Vojvodine Nenad Lalatović rekao je da njegova ekipa, uprkos slabijim rezultatima u poslednja dva kola, ne odustaje od borbe za mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope. U četvrtom kolu plej-ofa Superlige, fudbaleri Vojvodine u utorak od… »

Vesti dana »