Povezane vesti

Marija Ana i mcn u štalu: Gazda potpuno poludeo, bacao stolice i vrištao!

Marija Ana i mcn u štalu: Gazda potpuno poludeo, bacao stolice i vrištao!

Kurir 03.05.2016
Nemanja Maksimović Maksa sinoć je napustio imanje u Lisoviću a za novog gazdu postavio Lepog Miću. Iako se Jelena Golubović nadala toj poziciji, mnogi farmeri su se obradovali što je Maksa doneo ovakvu odluku. Gazda je na samom početku uveo časove… »
Gazda Mića napao Vesnu i doneo odluku: Ovonedeljne sluge su Nemanja i Marija Ana (video)

Gazda Mića napao Vesnu i doneo odluku: Ovonedeljne sluge su Nemanja i Marija Ana (video)

Svet & Skandal 03.05.2016
Nemanja Maksimović Maksa sinoć je napustio imanje u Lisoviću a za novog gazdu postavio Lepog Miću. Iako se Jelena Golubović nadala toj poziciji, mnogi farmeri su se obradovali što je Maksa doneo ovakvu odluku. Gazda Mića je upravo izabrao i sluge… »
Kazne i seksualno obrazovanje! (video)

Kazne i seksualno obrazovanje! (video)

Mondo 03.05.2016
Dve učesnice kažnjene, farmerima uvedeni časovi o seksu?! Foto: YouTube Izbačeni Maksa je za novog gazdu odabrao Lepog Miću, koji je najavio obavezne časove seksualne edukacije za farmere dva puta nedeljno?! VIDEO: Propao na Farmi! Pogledajte kako… »
Nedelja seksa na farmi: Gazda Mića uveo časove o seksologiji, gledaćemo sve uživo

Nedelja seksa na farmi: Gazda Mića uveo časove o seksologiji, gledaćemo sve uživo

Kurir 03.05.2016
Sinoć je sa Farme izbačen pevač Nemanja Maksimović Maksa koji je za novog slugu postavio. Farmere je razbudilo pismo koje je posalala Zadruga a koje je napisao izbačeni takmičar. "Za mene je ovo jedno veliko iskustvo i sugran sam da sam stekao… »
Ponovo na tronu: Lepi Mića ovonedeljni gazda Farme! (video)

Ponovo na tronu: Lepi Mića ovonedeljni gazda Farme! (video)

Svet & Skandal 03.05.2016
Najpoznatije imanje u regionu sinoć je napustio Nemanja Maksimović Maksa, pa je dobio tu čast da izabere novog gazdu na Farmi. On je u pismu koje je farmerima stiglo za novog gazdu prvo imenovao Jelenu Golubović, da bi odmah zatim napisao da se šali… »

Vesti dana »