Povezane vesti

Božinov uveo specijalnu tarifu u Partizan: Saši Iliću duplo više novca u lovu na Vijeiru

Božinov uveo specijalnu tarifu u Partizan: Saši Iliću duplo više novca u lovu na Vijeiru

Mozzart sport 04.05.2016
Napadač crno-belih ističe da želi prvi put u karijeri da postane najbolji strelac nekog prvenstva. Kako sad stvari stoje drugu godinu uzastopno najbolji strelac Superlige Srbije biće - stranac. Lane je laskavo priznanje pripalo Nigerijcu Patriku Ezeu… »
Vulićević: "Vreme je da podignem trofej u Kupu"

Vulićević: "Vreme je da podignem trofej u Kupu"

Sportske.net 04.05.2016
Desni bek fudbalskog kluba Partizan Miroslav Vulićević osvrnuo se na tekuću sezonu, govorio o svojoj povredi i povratku na teren, ali i o trofeju koji mu nedostaje. Više od dva meseca čekao je Miroslav Vulićević kako bi ponovo odigrao takmičarski… »
Povratnik: Vulićević: Teško je kad ne igraš derbi, hoću da konačno osvojim Kup

Povratnik: Vulićević: Teško je kad ne igraš derbi, hoću da konačno osvojim Kup

Sportal blic 04.05.2016
Partizan je u Surdulici savladao ekipu Radnika golovima Boźinova i Mihajlovića za 4:0, a pored golgetera, na terenu se posebno istakao povratnik u redove crno-belih Miroslav Vulićević. Posle nekoliko meseci pauze osvrnuo se na povredu, meč i najavio… »
Božinov: Dao sam Iliću sjajnu ponudu, ali mi je on rekao da ne može više!

Božinov: Dao sam Iliću sjajnu ponudu, ali mi je on rekao da ne može više!

Hot sport 04.05.2016
Valeri Božinov se sa dva postignuta gola u Surdulici približio Hugu Vijeri i sada se bori za laskavo priznanje za najboljeg strelca u Srbiji. Bugarski napadač se razigrao. Sa 18 golova je ubedljivo najbolji strelac Partizanan, a mogao bi da bude i… »
Božinov: Iliću, tebi ću dati 1.000 evra!

Božinov: Iliću, tebi ću dati 1.000 evra!

Večernje novosti 04.05.2016
Lopta nije htela da završi u mreži posle Sašinog pasa, zato sam rešio da mu dupliram nagradu, kaže Bugarin u dresu Partizana koji i dalje čeka svoj prvi het-trik. DVA gola Radniku, dva gola do prvog strelca lige Uga Vijeire i dve premije od po 500… »
Miroslav Vulićević: Želim pehar u Kupu, taj trofej mi nedostaje!

Miroslav Vulićević: Želim pehar u Kupu, taj trofej mi nedostaje!

Hot sport 04.05.2016
Partizan je u Surdulici savladao ekipu Radnika golovima Boźinova i Mihajlovića rezultatom 4:0, a pored golgetera, na terenu se posebno istakao povratnik u redove crno-belih Miroslav Vulićević. Posle nekoliko meseci Miroslav Vulićević je govorio za… »
Povratak Vulićevića: Hoću Kup!

Povratak Vulićevića: Hoću Kup!

Mondo 04.05.2016
Defanzivac Partizana Miroslav Vulićević se protiv surduličkog Radnika pokazao u starom, dobrom svetlu. Pred finale Kupa Srbije sa Javorom poručuje: "Hoću trofej, jer ga nemam". Foto: MN Press Navijači Partizana su proteklih sezona navikli da gledaju… »
Božinov mora "debelo" da plati trešenje mreže u Surdulici

Božinov mora "debelo" da plati trešenje mreže u Surdulici

Vesti online 04.05.2016
Fudbaleri Partizana u utorak u meču 34. kola Superlige Srbije savladali su Radnik u Surdulici sa 4:0, a po dva gola postigli su Valeri Božinov i Nemanja Mihajlović. Bugarin je došao do kote 18 odnosno prišao je na samo dva gola zaostatka vodećem… »
Na pomolu preokret - Partizanov ''Božigol'' stiže Zvezdinog Uga!

Na pomolu preokret - Partizanov ''Božigol'' stiže Zvezdinog Uga!

Sportske.net 04.05.2016
Trka za šampionsku titulu juče je i definitivno rešena, ali na vrhu Liste strelaca postaje sve zanimljivije i neizvesnije! Odsustvo zbog povrede najboljeg strelca Crvene zvezde Uga Vijere obilato koriste njegovi najbliži pratioci na Listi strelaca, pa… »
Božinov, plati 1.000 "evrića"!

Božinov, plati 1.000 "evrića"!

Mondo 04.05.2016
Bugarski napadač posle sjajne role na meču protiv Radnika moraće da se uhvati za novčanik i održi obećanje. Foto: MN Press Partizan se gostio u Surduluci na meču 34. kola Superlige. Crno-beli su savladali domaći Radnik rezultatom 4:0, a Valeri… »
Partizan ubedljiv u Surdulici: Mihajlović i Božinov pregazili Radnik

Partizan ubedljiv u Surdulici: Mihajlović i Božinov pregazili Radnik

Večernje novosti 03.05.2016
Fudbaleri Partizana pobedili su u Surdulici ekipu Radnika sa 4:0, u 34. kolu Super lige i tako se primakli Čukaričkom na dva boda zaostatka na drugom mestu. Fudbaleri Partizana pobedili su u Surdulici ekipu Radnika sa 4:0, u 34. kolu Super lige i tako… »
Raspucani: Crno-beli Božinov i Mihajlović razbili Surduličane

Raspucani: Crno-beli Božinov i Mihajlović razbili Surduličane

Sportal blic 03.05.2016
Fudbaleri Partizana i drugi put ove sezone su savladali Radnik. U 34. kolu plej-ofa oni su u Surdulici pobedili 4:0 (2:0). Foto: M. Cvetković / RAS Srbija Valeri Božinov Ako su prva dva meča ovih rivala bili krajnje neizvesni, sada je na terenu bila… »

Vesti dana »