Povezane vesti

Arežina: Smena sa RTV je politički pritisak

Arežina: Smena sa RTV je politički pritisak

NoviSad.com 05.05.2016
Novi Sad - Smenjeni direktor programa Radio televizije Vojvodine (RTV) Slobodan Arežina rekao je da je njegova smena "više nego evidentan politički pritisak" i da o toj mogućnosti uopšte nije bio obavešten. Slobodan Arežina Upravni odbor RTV rešio… »
Arežina: Politika hoće da kontroliše program RTV-a

Arežina: Politika hoće da kontroliše program RTV-a

N1 Info 05.05.2016
Direktor programa Radio televizije Vojvodine Slobodan Arežina razrešen je dužnosti hitnom odlukom Upravnog odbora te kuće. Obrazloženje za takvu odluku je da gledanost televizijskog programa beleži pad. Arežina za N1 objašnjava da o razlozima nije… »
Udruženja novinara zabrinuta zbog smene Slobodana Arežine

Udruženja novinara zabrinuta zbog smene Slobodana Arežine

Moj Novi Sad 05.05.2016
Nezavisno udruženje novinara Srbije i Nezavisno društvo novinara Vojvodine saopštili su da su neprijatno iznenađeni smenom direktora programa RTV-a, kao i da je obrazloženje za njegovu smenu potpuno neprihvatljivo. Novi Upravni odbor RTV-a A smenio… »
Novinarska udruženja zabrinuta zbog smene Arežine

Novinarska udruženja zabrinuta zbog smene Arežine

N1 Info 05.05.2016
Novinarska udruženja u Srbiji izrazila su zabrinutost zbog smene direktora programa RTV-a Slobodana Arežine navodeći da su neprihvatljivi razlozi za takav postupak. Nezavisno udruženje novinara Srbije i Nezavisno društvo novinara Vojvodine saopštili… »
Slobodan Arežina: Moja smena sa RTV je politički pritisak

Slobodan Arežina: Moja smena sa RTV je politički pritisak

N1 Info 05.05.2016
Smenjeni direktor programa Radio televizije Vojvodine Slobodan Arežina izjavio je danas da uopšte nije bio obavešten o mogućnosti njegove smene sa te pozicije i da je u pitanju "više nego evidentan politički pritisak". Upravni odbor RTV juče je… »
Smenjen direktor programa Radio-televizije Vojvodine

Smenjen direktor programa Radio-televizije Vojvodine

NoviSad.com 05.05.2016
Novi Sad - Slobodan Arežina, dosadašnji direktor programa Radio-televizije Vojvodine, sinoć je smenjen jednoglasnom odlukom Upravnog odbora RTV-a. Upravni odbor je to odlučio zbog, kako kažu, "utvrđenog pada gledanosti televizijskog programa i… »
Smenjen direktor programa RTV-a Slobodan Arežina

Smenjen direktor programa RTV-a Slobodan Arežina

Moj Novi Sad 05.05.2016
Upravni odbor Radio-televizije Vojvodine smenio je sinoć dosadašnjeg direktora programa RTV-a. Upravni odbor odluku je doneo jednoglasno zbog utvrđenog pada gledanosti televizijskog programa i nepostojanja Plana proizvodnje i emitovanja programa RTV-a… »

Vesti dana »