Povezane vesti

Dogovor biznismena s nemcima: Matijević: Kupujem pkb čim mi "Tenis" da pare za mesare

Dogovor biznismena s nemcima: Matijević: Kupujem pkb čim mi "Tenis" da pare za mesare

Blic 06.05.2016
Kada bi od nemačkog “Tenisa” dobio 100 miliona evra za moju industriju mesa, odmah bih kupio Poljoprivrednu korporaciju "Beograd", izjavio je juče za “Blic” Petar Matijević, vlasnik Industrije mesa “Matijević”. Najveći proizvođač mesa u… »
Matijević prodaje industriju mesa: Kupuje pkb?!

Matijević prodaje industriju mesa: Kupuje pkb?!

Pravda 06.05.2016
Ne bi li se dokopao najvećeg srpskog poljopivrednog kombinata, Matijević je spreman da proda i svoju industriju mesa. Kada bi od nemačkog Tenisa dobio 100 miliona evra za moju industriju mesa, odmah bih kupio Poljoprivrednu korporaciju Beograd, izjavio… »
Prostran ne veruje u priče o Tenisu, Matijeviću i PKB-u

Prostran ne veruje u priče o Tenisu, Matijeviću i PKB-u

Beta 06.05.2016
Agroekonomski analitičar Milan Prostran izjavio je danas da ne veruje u priče da će nemački proizvodjač mesa Tenis, kupiti Industriju mesa "Matijević", a da će potom vlasnik te industrije Petar Matijević novac dobijen od tog posla uložiti u… »
Matijević bi da kupi PKB

Matijević bi da kupi PKB

Večernje novosti 06.05.2016
Ukoliko svoju klanicu proda nemačkom "Tenisu", vlasnik novosadske industrije mesa bi mogao da preuzme beogradski poljoprivredni kombinat. Zainteresovan za još neke kombinate. VLASNIK novosadske industrije mesa "Matijević" Petar Matijević izjavio je da… »
Matijević zainteresovan za PKB-a ukoliko svoju kompaniju proda Tenisu

Matijević zainteresovan za PKB-a ukoliko svoju kompaniju proda Tenisu

Novi magazin 06.05.2016
Vlasnik Industrije mesa "Matijević" Petar Matijević zainteresovan je za kupovinu Poljoprivredne korporacije Beograd (PKB) iz Padinske Skele ukoliko ona i dalje bude na prodaju. Kako prenose današnje dnevne novine on je kazao da bi novac za kupovinu PKB… »
Matijević: Ako 'Tenis' kupi moju firmu, ne treba mi Kostić da kupim PKB

Matijević: Ako 'Tenis' kupi moju firmu, ne treba mi Kostić da kupim PKB

Nova ekonomija 06.05.2016
Vlasnik Industrije mesa Matijević, Petar Matijević za B92 kaže da će ukoliko deo kompanije proda Tenisu, novac uložiti u beogradski PKB. Na pitanje šta bi uradio sa novcem od eventualne prodaje nemačkoj klaničnoj industriji i da li bi možda… »
Matijević: Ako prodam Tönniesu, ulažem u PKB

Matijević: Ako prodam Tönniesu, ulažem u PKB

SEEbiz 06.05.2016
BEOGRAD - Vlasnik Industrije mesa “Matijević, Petar Matijević za B92 kaže da će ukoliko deo kompanije proda Tönniesu, novac uložiti u beogradski PKB. Na pitanje šta bi uradio sa novcem od eventualne prodaje nemačkoj klaničnoj industriji i da li… »

Vesti dana »